House'owe przedpołudnie w Czwórce. 2loop za deckami [OGLĄDAJ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2024 12:00
Już od poniedziałku w "Porannej rezydencji" bujamy się w rytmie serwowanym przez Berta i jego gości. Na zakończenie tygodnia i początek pierwszego weekendu lipca zaprosiliśmy na wyjątkowy DJ set 2loopa. 
2loop kocha i gra house, od disco, funky, vocal po deepowe i afrotech houseowe klimaty.
2loop kocha i gra house, od disco, funky, vocal po deepowe i afro/tech house'owe klimaty.Foto: fot.bulton.blogspot.com

Cyprian Toropow, czyli 2loop, stanął za Czwórkową konsoletą już po 11.00. Transmisję na  żywo w Czwórce można było oglądać na naszej stronie i mediach społecznościowych. 

DJ-ska przygoda artysty zaczęła się dawno temu na emigracji, a tak naprawdę jeszcze w Polsce, kiedy INQBATOR i KANTY przecierały pierwsze szlaki muzyki klubowej na Śląsku, a on sam był stałym bywalcem na imprezach techno i pierwszych imprezach house - piękne czasy, jest co wspominać.Trochę później, podczas pobytu w Londynie, 2loop zaczął kolekcjonować pierwsze vinyle. Nieustająca do dzisiaj miłość do house'owych brzmień zaowocowała trwającą już ponad dwie dekady podróżą DJ-ską, w której znaczącymi etapami były lata Londyńskiego Telegrafu, starego i nowego Inqbatora, Wodzisławskiej Machiny, Zanzibaru i Sixy.


Słuchaj Czwórki:

Czwórka - player 

2loop to członek śląskich kolektywów Hypnotizing Freaks i United Bad Flow, z którymi organizuje i grywa imprezy do dzisiaj. W 2016 r. wraz z dr Groove i K.Andym stworzył i rozpoczął serię imprez Discoteque, która do dzisiaj napełnia parkiety klubowe śląska i okolic, jako kolektyw i solo miał przyjemność grać na SnowFest Festival, Yass Festival, Carbon Festival czy Bujanka Projekt.

2loop kocha i gra house, od disco, funky, vocal po deepowe i afro/tech house'owe klimaty. Grał z wieloma i pewnie jeszcze z kilkoma zagra. Inspiracje i energię czerpie od mniej lub bardziej znanych producentów i DJ-ów, a także od członków całej rodziny klubowej.


Zobacz także:

W pierwszej godzinie audycji spędziliśmy w modnych klimatach rave i usłyszeliśmy trochę ciekawostek na ich temat, które zdradził Bert. 

***

Na audycję "Poranna rezydencja" zapraszamy od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00. Od 1 do 5 lipca prowadził ją Norbert Borzym, czyli "Bert"

pj/aw

Czytaj także

Tropiki w Czwórce - set Michała Urbana [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 20:40
Tym razem swój set zaprezentował Michał Urban - członek najbardziej rozbujanej ekipy DJ-ów ze Szczecina Local Disco Allnigther i aytor "EP-ki "Panorama".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Korzenie house'u. Seb Skalski u DJ Berta

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2023 09:50
- Jestem na "house chowany” - śmieje się Seb Skalski, warszawski producent, DJ, muzyk, kompozytor, remikser i jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzyki house. 
rozwiń zwiń