Moloteka Music Festival

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 14:09
Festiwal muzyczny "Moloteka Music Festival" to wyjątkowe wydarzenie w kalendarium kulturalnym Gdańska. Założeniem koncertu jest propagowanie polskiej muzyki elektronicznej szerszej publiczności oraz jest uwieńczeniem sezonu letniego w gdańskiej Molotece oraz PGE Stadion Letni.
Moloteka Music Festival
Moloteka Music FestivalFoto: mat. pras.

18 sierpnia 2017 w Gdańsku odbędzie się koncert, na którym wystąpią aż trzy zespoły polskiej sceny muzycznej Mikromusic, Rebeka oraz The Dumplings. Na potrzeby tego koncertu na plaży zostanie postawiona profesjonalna infrastruktura oraz scena koncertowa, a wstęp będzie całkowicie bezpłatny. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00. O support zadbają rezydenci klubu Lone, Paul Sweden oraz Ceri przy akompaniamencie Agnieszki Rasalskiej oraz saksofonisty Bartosza Jarosza.

Mikromusic - grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się̨, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią̨ nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie mają 6 płyt, w tym dwie płyty koncertowe.

Rebeka - to polski zespół muzyczny wykonujący electro pop, założony w 2008 roku w Poznaniu przez Iwonę Skwarek. W 2010 skład zwiększył się o drugą osobę - Bartosza Szczęsnego. Charakterystyczne dla zespołu jest wykorzystywanie keyboardu Casio w połączeniu z komputerem oraz emocjonalne, minimalistyczne kompozycje połączone z tekstami w języku angielskim. W 2016 wydali swoją druga płytę Davos.

THE DUMPLINGS - Laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok. Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek i chwytliwe melodie. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów. Mają na koncie dwa albumy: "No Bad Days" (2014) i "Sea You Later" (2015)

"Moloteka Music Festival"
18.08.2017 Start o godzinie 18: 00 Gdańsk Brzeźno klub Moloteka

Line Up:
· Mikromusic
· Rebeka
· The Dumplings

WSTĘP WOLNY!

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Trójmiasto
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także