X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

A < Festival 2018 x NOC / #afestival

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 16:21
W Katowicach odbył się ogólnopolski festiwal miejski, którego celem było poszerzenie wiedzy i inicjowanie nowych rozwiązań projektowych, zarządczych i społecznych na temat rokrocznie wybieranego zagadnienia dotyczącego miasta. Propozycja skierowana była dla studentów kierunków miejskich, urzędników, artystów, aktywistów miejskich i mieszkańców regionu.
Audio
  • Justyna Tylczyńska odwiedziła A FESTIWAL 2018 (Pierwsze słyszę/Czwórka)
  • Justyna Tylczyńska na "Nocnym eksplorowaniu" w Katowicach (Stacja Kultura/Czwórka)
  • A-Festival – na czym polega funkcja "nocnego burmistrza"? Czym jest"night time economy"? (Czat Czwórki)
A<FESTIWAL 2018 x NOC
AFoto: Patrycja Mola

Poprzez innowacyjne metody badawcze, edukację mieszkańców, integrację środowisk miejskich z całej Polski i eksperymenty przestrzenno-społeczne, wdrażane są nowe innowacyjne rozwiązania. Dyskusje, warsztaty, akcje miejskie, wystawy i koncerty to tylko, niektóre z wydarzeń, których odbyły się w ramach festiwalu. Częścią imprezy był też 24-godzinny maraton projektowy A<24 2018.

Na tegorocznej edycji A<FESTIWAL 2018 x NOC oswajaliśmy fenomen nocy w polskich miastach. Wspólnie przystosowaliśmy go do potrzeb każdego człowieka - tych przestrzennych, społecznych, kulturalnych, ekonomicznych i technologicznych.

21-25.11.2018 / Katowice 

mat. pras./ac