Medium na koncertach w Krakowie i Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 13:30
18 stycznia w krakowskim klubie “Studio” i dzień później w poznańskim “Eskulapie” wytwórnia Asfalt Records przedstawi swoich nowych, choć już popularnych artystów.

Jeden wieczór, dwa różne występy. Przede wszystkim wydarzenie, na które polska publiczność czeka od listopada - występ Medium promujący jego najnowszy album “Graal”.

Doskonała produkcja i aranżacje, dynamiczny i ekspresyjny styl rapowania, inteligentne i ambitne teksty - to dzięki temu nikt nie przechodzi obojętnie obok tej płyty. Artystę wspierać będzie na scenie sam DJ Funktion (wraz z Steve Nashem - Mistrzowie Świata DJ IDA 2012 w kategorii Show). Druga atrakcja asfaltowej nocy to koncert duetu Rasmentalism. Tworzą go raper Ras i producent Ment. Na koncercie pojawi się obok nich DJ Tort. Ekipa jest świeżo po podpisaniu asfaltowego kontraktu płytowego. Choć nowy album ukaże się dopiero na jesieni 2013, warto wpaść na koncert by odświeżyć sobie ich dotychczasową, undergroundową twórczość. Tym bardziej, że pierwsza płyta Rasmentalism “Dobra muzyka ładne życie” ukazała się właśnie w re-edycji zremasterowanej przez Mikołaja “Noon” Bugajaka.

18 stycznia 2012 r., Kraków, “Studio”, Budryka 4

19 stycznia 2013 r., Poznań, “Eskulap”, Przybyszewskiego 39

Koncerty pod patronatem Czwórki!!!