Isnt zagrała na żywo w Czwórce. Posłuchaj seta

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 15:00
Jej gusta muzyczne ukształtowała mieszanka gatunków takich jak rock, grunge czy hip hop. We wszystkich tych gatunkach szukała jednak zawsze jednego: hipnotycznych dźwięków. Teraz zagrała swojego seta na żywo w Czwórce. Zapraszamy do słuchania!
Audio
  • Isnt o muzyce elektronicznej i imprezie "Behind The Stage" (Czwórka/BE 4)
Isnt gra w Czwórce
Isnt gra w CzwórceFoto: screen/wideo

Isnt to prawdziwa fanka psychodelicznych, mrocznych dźwięków Toola i rytmicznych mocnych bębnów Slipknota. Muzyka elektroniczna w jej życiu to… czysty przypadek, a doprowadziły ją do niej długie poszukiwania. W 2005 roku zafascynowała się gramofonami i miksowaniem na warsztatach, które prowadził Andy Honza. Początkowo jej sety były przesiąknięte minimal glitchem, klikającymi mrocznymi i hipnotycznymi dźwiękami. Z biegiem czasu zaczęły pojawiać się tribalowe bity oraz etniczne motywy. Obecnie w jej setach można usłyszeć dużo głębokiego i offbeat'owego techno, ale również sporo elektroniki.

Isnt jest także współzałożycielką projektu Behind The Stage (BTS) i promotorką imprezy, która odbędzie się już 29 marca w jednym ze stołecznych klubów.

Wystąpi m.in. Xhin i DJ-e, grający drum’n’base. - Pomysł, by zaprosić Xhina, urodził się w naszych głowach już w zeszłym roku - wspomina Isnt. - On produkuje bardzo mroczne, offbitowe techno, dużo eksperymentuje, nie opiera się na jednym brzmieniu. To sprawia, że jego sety są bardzo interesujące.

Sama Isnt także stawia na granie na żywo. Swoje sety miała możliwość zaprezentować w wielu polskich klubach. Gościła także w Berlińskim Suicide Circus.

(kd) 

Zobacz więcej na temat: Czwórka house MUZYKA Techno
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Niedziela zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 18:00
Bywalcy klubów i fani elektroniki przyznają, że miniony rok należał właśnie do niego. Patryk Niedziela - to DJ i producent oraz objawie sceny klubowej w 2013 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Pysh zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 10:00
Pysh zaczynał w 2004 roku. Do dziś operuje muzyką house pod różnymi postaciami - tech/deep/progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Występy w klubach dają mu potężny zastrzyk adrenaliny.
rozwiń zwiń