X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Płyta tygodnia. Futurelight "Between Our Hearts"

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 08:40
Futurelight przerywa ciszę i powraca z nową EP-ką. Inspiracje zespołu indie rockiem, elektroniką, alt rockiem oraz synthpopem udowadniają, że w muzyce jest jeszcze sporo do rozegrania.
Futurelight
Futurelight Foto: mat. pras.

Po EP-kach "Better Place" oraz "Futurelight EP" grupa zamknęła się w studiu nagraniowym, w poszukiwaniu własnego, synthrockowego brzmienia. Owocem sesji nagraniowych jest kolejna EP-ka zatytułowana "Between Our Hearts". Wydawnictwo promuje singel "Back To You” skupiający w sobie esencje Futurelight – siłę melodyjności, która powinna porwać sobą wielu sceptyków elektroniki i popu.". Kawałek zrobił dużo zamieszania zagranicą, m.in. trafił na topową listę „Indie Alert” Spotify Deutschland.

Czytaj także
koncert futurelight 1200.jpg
Futurelight zagrali w Czwórce. "Była moc!"

Futurelight ma na koncie m.in. występ na Spotlight Soundedit Festival, jest zwycięzcą konkursu Stage4You a od niedawna ich utwory zagościły w kilku rozgłośniach radiowych. Zespół zakończył niedawno trase koncertową, objętą patronatem Czwórki, a planowana jest już kolejna, obejmująca największe miasta w Polsce.

Zespół Futurelight tak pisze o sobie: "Cztery żywioły, cztery światy, cztery punkty widzenia. Łączy nas cel – udowodnić, że choć w muzyce >>nagrano już wszystko<<, nadal można stworzyć utwory, które brzmią świeżo. Takie, które na nowo, mogą poruszyć serca słuchaczy. Nieważne, kim jest każdy z nas. Nieważne czym się inspirujemy. Ważne kim jesteśmy razem. Jesteśmy Futurelight".

Tracklista "Between Our Hearts":

 1. Back To You
  2. Rush Love
  3. Wire
  Bonus tracks:
  4. Better Place
  5. Lust

mat. prasowe/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak