Płyta tygodnia. Futurelight "Between Our Hearts"

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 08:40
Futurelight przerywa ciszę i powraca z nową EP-ką. Inspiracje zespołu indie rockiem, elektroniką, alt rockiem oraz synthpopem udowadniają, że w muzyce jest jeszcze sporo do rozegrania.
Futurelight
Futurelight Foto: mat. pras.

Po EP-kach "Better Place" oraz "Futurelight EP" grupa zamknęła się w studiu nagraniowym, w poszukiwaniu własnego, synthrockowego brzmienia. Owocem sesji nagraniowych jest kolejna EP-ka zatytułowana "Between Our Hearts". Wydawnictwo promuje singel "Back To You” skupiający w sobie esencje Futurelight – siłę melodyjności, która powinna porwać sobą wielu sceptyków elektroniki i popu.". Kawałek zrobił dużo zamieszania zagranicą, m.in. trafił na topową listę „Indie Alert” Spotify Deutschland.

Czytaj także
koncert futurelight 1200.jpg
Futurelight zagrali w Czwórce. "Była moc!"

Futurelight ma na koncie m.in. występ na Spotlight Soundedit Festival, jest zwycięzcą konkursu Stage4You a od niedawna ich utwory zagościły w kilku rozgłośniach radiowych. Zespół zakończył niedawno trase koncertową, objętą patronatem Czwórki, a planowana jest już kolejna, obejmująca największe miasta w Polsce.

Zespół Futurelight tak pisze o sobie: "Cztery żywioły, cztery światy, cztery punkty widzenia. Łączy nas cel – udowodnić, że choć w muzyce >>nagrano już wszystko<<, nadal można stworzyć utwory, które brzmią świeżo. Takie, które na nowo, mogą poruszyć serca słuchaczy. Nieważne, kim jest każdy z nas. Nieważne czym się inspirujemy. Ważne kim jesteśmy razem. Jesteśmy Futurelight".

Tracklista "Between Our Hearts":

 1. Back To You
  2. Rush Love
  3. Wire
  Bonus tracks:
  4. Better Place
  5. Lust

mat. prasowe/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także