Płyta tygodnia. Rosalie. "IDeal"

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 07:00
"IDeal" to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami - opowiada Rosalie. Drugi album artystki ukazał się 20 marca.
Rosalie.
Rosalie. Foto: Zuza Krajewska

Posłuchaj także
rosalie 1200.JPG
"Nie mów". Posłuchaj nowej Rosalie.

To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Jak mówi Rosalie., album powstawał w trakcie trasy koncertowej, płyty "FLASHBACK". - Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów , które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej - opowiada artystka.

Czytaj także
rosalie 1200.jpg
Rosalie. wraca do dzieciństwa. Kogo słuchała?

mat. promocyjne/kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pogłos" przepełniony melancholią, emocjami i mrokiem

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 19:05
Kanadyjczyk Abel Makkonen Tesfaye, znany pod pseudonimem The Weeknd i niedawno wydana przez niego EP-ka "My Dear Melancholy" otworzył pierwszy kwietniowy "Pogłos" Jakuba Chuptysia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kalwi&Remi u Kacpra Ponichtery. "Nasza muzyka broni się sama"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 22:01
Kalwi&Remi to niekwestionowani liderzy rodzimej sceny muzyki elektronicznej, autorzy m.in. "Explosion", czyli hymnu polskiego clubbingu. Utwór znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej polskiego kandydata do Oscara - "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy.
rozwiń zwiń