Płyta tygodnia: Szpilersi "Jazz Junkies"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2021 23:55
Piąta płyta Szpilersów "Jazz Junkies" jest już dostępna. Materiał zwiastuje kolejny klip, tym razem do spokojniejszego numeru "Zaszyj się". Czwórka objęła to wydawnictwo swoim patronatem. 
Szpilersi
SzpilersiFoto: Mat. pras.

Szpilersi1200.jpg
"Wydawcy". Szpilersi powracają z nowym singlem

W dobie deadline'ów, COVID-19, fake newsów, cywilizacyjnego chaosu warto sobie zrobić "odejście". Wyjechać na łono natury, odpocząć od stresu i naładować baterie, właśnie o tym traktuje ten kawałek. Patronat nad płytą objęła Czwórka, a krążek został wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk CD. Płytę będzie można wybrać za pośrednictwem Czwórki, albo nabyć w mediach społecznościowych Szpilersów.

Zobacz także:

Równolegle na Szpilerskim kanale YouTube i kanałach streamingowych dostępny jest odsłuch całej płyty. Zawiera ona 15 utworów, gościnne na mikrofonie pojawia się PeeRZet i Lilu, na gitarze basowej Roman Ślazyk. Produkcja to w głównej mierze Decó i jego Akai MPC 4000, ale są też podkłady autorstwa: Markowe Bity, 76ML i Fav. Tej płycie przyświecał jeden cel: klimat ma być jazzowy, więc usłyszycie dużo sampli kontrabasu, trąbek czy fortepianu, położonych na masę tłustych, hiphopowych stóp i werbli.

Zobacz więcej Patronaty Czwórki >>>

Tracklista płyty:
01. Alarm feat PeeRZet, prod Markowy
02. Definicja stylu
03. Skazani feat. Roman Ślazyk
04. Wydawcy
05. Chory kraj
06. Dziwak prod. Markowy
07.Epizody
08. Na siłę prod. Markowy
09. Koło fortuny
10. Szukam wymówki
11.Pieniądze i władza
12. Telewizja prod. 76ML
13. Me, myself and I fest. Lilu
14. Zaszyj się
15. Gwiazdy rocka prod Fav

***
mat. pras./kd/aw