DJ Sin i jego winyle na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 14:00
DJ Sin z Poznania zagrał swojego seta w Czwórce z czarnych płyt. - Granie techno to czysta pasja - opowiadał przed występem w audycji "BE 4".
Audio
  • DJ Sin o swojej miłości do podróży i muzyki (BE 4/Czwórka)
  • DJ Sin i jego set gra na żywo w studiu Czwórki (BE 4/Czwórka)
DJ Sin gran na żywo w Czwórce
DJ Sin gran na żywo w CzwórceFoto: screen/wideo

Sin gra od 2002 roku, lecz z muzyką związany jest dłużej. Edukację artystyczną rozpoczął w szkole podstawowej, ucząc się podstaw muzyki klasycznej oraz gry na instrumentach. Następnie nadszedł czas na kapelę, w której grał na gitarze, będąc głównym kompozytorem materiału w stylu: punk, hadrcore, a później reggae i ska. W połowie liceum przyjaciel zabrał go na pierwsze techno party w legendarnej "Dąbrówce” i od tego momentu zakochał się w tych magicznych rytmach.

Słynne imprezy z cyklu Tresor stały się początkiem kompletowania prywatnej kolekcji płyt winylowych. W 2002 roku, wraz z przyjaciółmi, rozpoczął działalność artystyczną związaną ze sceną techniczną w Poznaniu, pod szyldem Analogen. Na początku była fascynacja hard groove techno, a z czasem można było usłyszeć domieszki dźwięków z nurtu tribal czy minimal.

Obecnie jest to mieszanka technicznych stylów z naciskiem na deep, dark, dub, experimental i ambient.

Ale nie tylko muzyką żyje DJ Sin. W czwórce przyznał, że jego pasją są podróże. – Zaraziłem się podróżowaniem jako dzieciak, jeżdżąc stopem do Azji – opowiadał w Czwórce. Sin podróżuje też po Polsce, by grywać zarówno w klubach, jak i na większych scenach.

W swojej muzyce od początku jest wierny winylowi. Swojego seta zagrał w Czwórkowej audycji "BE4".

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Techno

Czytaj także

W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Set Hadriana na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 12:10
Za deckami stanął m. in. Hadrian - warszawski didżej związany z kolektywem Głębokie Pasmo. Projekt założony przez przyjaciół i pasjonatów dobrej muzyki rośnie w siłę. Posłuchaj jak zagrał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anja Kraft na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 15:11
Anja Kraft to młoda didżejka, która ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.
rozwiń zwiń