Utwory Czwórki mają ponad milion wyświetleń!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 10:45
Utwory "Diagram" Dawida Podsiadło i Flirtini oraz "Za siedmioma blokami" Karoliny Czarneckiej i SoDrumatic'a, które powstały w ramach muzycznego projektu Czwórki "Żywy Gig" przekroczyły milion wyświetleń na YouTube!
Nagrania do teledysku do utworu Diagram w Czwórkowym studiu
Nagrania do teledysku do utworu "Diagram" w Czwórkowym studiuFoto: Czwórka

"Żywy Gig" to pomysł Radiowej Czwórki na promocję młodych artystów. Na zaproszenie Czwórki muzycy tworzą utwór specjalnie dla słuchaczy stacji. Na styku dwóch muzycznych światów i w zderzeniu osobowości rodzą się niebanalne świeże numery, wykonywane premierowo na antenie radiowej Czwórki.

Czytaj dalej
podsiadło diagram 663.jpg
Żywy Gig #1. Podsiadło ft. Flirtini: "Diagram"

Czytaj dalej
Czarnecka x 1200.jpg
Żywy Gig #2. Karolina Czarnecka ft. SoDrumatic: "Za siedmioma blokami"

Czytaj dalej

Natalia Nykiel 1200.jpg

Żywy Gig #3. Natalia Nykiel ft. Auer: "Ground level"

Wszystko zaczęło się od Dawida Podsiadło, który na początku maja razem z duetem Flirtini królował w eterze z utworem "Diagram". W piosence wrażliwość i ciepły głos Dawida spotykają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini.

Następnie Karolina Czarnecka spotkała się w studiu koncertowym Czwórki z producentem podkładów dla najlepszych raperów o pseudonimie SoDrumatic. Tak powstała intrygująca w warstwie muzycznej, słownej i obrazowej opowieść "Za siedmioma blokami".

W trzeciej odsłonie "Żywego Gigu" wzięli udział Natalia Nykiel i Auer, a efektem tej współpracy był "Ground Level".

Niebawem słuchaczy czeka kolejna muzyczna premiera w ramach cyklu "Żywy Gig". Kto tym razem stworzy niepowtarzalny utwór? O tym będzie można się przekonać wkrótce na antenie Radiowej Czwórki.

mat.pras./mg/pj

Czytaj także

Dawid Podsiadło o "Annoyance and Disappointment": w tej płycie jest dużo mnie

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 10:00
Na rynku pojawiła się druga, po "Comfort and Happiness", solowa płyta Dawida Podsiadło pt. "Annoyance and Disappointment". - Jest bardziej osobista od pierwszej - mówił wokalista.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Natalia Nykiel dostaje to, czego chce

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 14:00
Wokalistka i autorka tekstów błyskawicznie podbiła polską scenę elektro-pop. Na koncie ma już album wydany we współpracy z Kasią Nosowską i Pauliną Przybysz.
rozwiń zwiń