Kasia Lins: "Moja wina" będzie mroczna i prorocza

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2020 14:35
- Rok 2019 konkretnie przeczołgał mnie po podłodze. Piosenki, które znajdą się na nowej płycie głównie pochodzą z tego okresu - opowiada Kasia Lins. 
Audio
  • Kasia Lins o nowym singlu i premierze nowej płyty (Stacja Kultura/Czwórka)
Kasia Lins
Kasia LinsFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Długo zastanawiałam się, jak moja płyta odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Mogłabym poczekać z jej wydaniem, ale nie za bardzo wiem na co i do kiedy miałabym czekać Kasia Lins 

Drugi album artystki, zatutułowany "Moja wina" ukaże się 29 maja. - Teraz już wszystko jest zapięte na ostatni guzik i razem z Karolem Łakomcem, z którym pracowaliśmy nad materiałem, postanowiliśmy nic nie zmieniać. Ani w warstwie muzycznej, ani wizualnej - mówi.

Nad brzmieniem albumu czuwał Daniel Walczak, producent płyt Bokki, Dawida Podsiadło i Curly Heads. - To były zajęcia grupowe i nie jestem w stanie wydzielić, które zadanie do kogo należało. Każdy przejmował się wszystkim, dbał o szczegóły, nie odpuszczał na żadnym polu. Bardzo zaangażowaliśmy się emocjonalnie w tworzenie "Mojej winy" - wspomina gość Czwórki. 

"Moja wina" będzie płytą seksowną i duszną Kasia Lins

Drugim singlem promującym to wydawnictwo jest utwór "Koniec świata". - Nie zakładałam, że ta kompozycja będzie zapowiadać album, bo wszystkie piosenki z tego krążka podobają mi się tak samo - wyjaśnia Kasia Lins. - Dlatego poprosiłam o radę i to był ten jedyny moment, kiedy posłuchałam nie głosu serca tylko opinii innych - dodaje ze śmiechem.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Kasia Lins 

Data emisji: 27.04.2020

Godzina emisji: 10.15

kul

Czytaj także

Ofelia: słuchacz zasługuje na wszystko, co najlepsze

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 16:00
Aktorka Iga Krefft jako Ofelia wydała debiutancką płytę. "Ofelię" wyprodukował znany ze współpracy z Natalią Przybysz Jurek Zagórski, a na krążku znalazło się dwanaście wyjątkowych utworów. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Baranovski: dystans jest najbardziej potrzebny artyście

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 12:30
Złote single, jedna płyta, trzy nominacje do Fryderyków. Czas na trasę koncertową. Baranovski w najbliższym czasie zagra 23 koncerty. Krytycy mówią: tak się robi rasowy pop. 
rozwiń zwiń