Koncert Mouga w Czwórce - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2011 19:03
W "DJ Paśmie" zagrał dla Was zespół Mouga. To było naprawdę mocne uderzenie!MOUGA Jest zespołem łączącym w swojej stylistyce alternatywny metal i melodyjny nowoczesny hardcore/emocore oraz różnego rodzaju inne brzmienia od akustycznych nawet po jazzowe. Grupa powstała w 2005 roku, w Tarnowskich Górach, a jej obecny skład tworzą: Mateusz "Konyu" Konieczny (śpiew, gitara), Sebastian "Stepol" Brzuszczak (bębny), Marcin "Dywan" Misdzioł (bass) i Adam "Bażant" Kurda (gitary).

Zespół został bardzo szybko dostrzeżony na scenie lokalnej i określony, jako jedno z najciekawszych zjawisk rodzimej sceny muzycznej. Mówi się o nich, że grają interesującą, bardzo świeżą i klimatyczną mieszankę stylów, oscylujących wokół nowoczesnego metalu i alternatywnych odmian ciężkiej muzyki.

Atuty zespołu, przełożyły się na zwycięstwa w najbardziej prestiżowych konkursowych festiwalach w kraju, przede wszystkim w III edycji Rock’n’Roll Festival, oraz festiwalu "Rock bez Igły 2007".

W grudniu 2009 nakładem wytwórni MYSTIC Production wydali swoją debiutancką płytę. Na początku kwietnia 2010 r. odbyła się europejska premiera krążka, a tuż po wakacjach 2010 r. wydawnictwo ukazało się USA i Japonii.

W grudniu 2010r. zespół zakończył jesienną trasę z Acid Drinkers, mimo różnic w rodzaju wykonywanej muzyki, bardzo pozytywnie zaskakiwało ciepłe przyjęcie przez zgromadzoną na koncertach publiczność.

 

 


Czwórkę – Radio z Wizją znajdzicie na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145) oraz w sieciach kablowych, m.in. UPC (kanał 787), Aster (kanał 708), Toya, SatFilm, TK Chopin, ELEKTRONIC Kłodawa, MTK w Kamieniu Krajeńskim, Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, TV-SAT 364.

 

Zapraszamy też na kolejne koncerty w "DJ Paśmie":


24 maja - Alien Autopsy
25 maja - Uniqplan
26 maja - The Ploy
27 maja - Futuristen

KaW/materiały prasowe

Czytaj także

Koncert Vermones w Czwórce - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2011 16:10
W czwartkowym DJ Paśmie, w ramach czwórkowej trasy koncertowej Red Bull Tourbus na żywo zagrał zespół Vermones!
rozwiń zwiń