Akcja Czytasz, słuchasz... Czwórka - wielki finał

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2013 09:00
Na naszej stronie i w kilku miejscach Warszawy mogliście posłuchać, jak aktorzy, muzycy, artyści i sportowcy czytają książki, znane i lubiane.
Audio
  • Akcja "Czytasz, słuchasz... Czwórka" - sprawdź, co będzie się działo (Czwórka)
  • "Czytasz, słuchasz... Czwórka" - będzie się działo! Rozmowa z Kariną Stadnicką i Justyną Dżbik, współorganizatorkami akcji (Stacja Kultura/Czwórka)
Bronisław Cieślak podczas akcji Czytasz, słuchasz... Czwórka
Bronisław Cieślak podczas akcji "Czytasz, słuchasz... Czwórka"Foto: Radosław Zasadziński

W sobotę, 14 września, zapraszaliśmy wszystkich miłośników dobrej literatury i książek do wzięcia udziału we wspólnej zabawie pod hasłem "Czytasz, słuchasz… Czwórka". Dzięki mobilnej aplikacji Polskie Radio i w specjalnym kanale moje.polskieradio.pl , mieliście możliwość usłyszeć czytane na żywo książki oraz fragmenty spotkań z autorami i zaproszonymi gośćmi w dowolnym miejscu świata. Ponadto warszawskie Pole Mokotowskie objęte zopstało specjalną transmisją radiową, którą można było odbierać na częstotliwości 91,5 FM .

Dowiedz się, co czytają gwiazdy i ludzie showbiznesu >>>

Czytanych książek mogliście słuchać oczywiście również na żywo, odwiedzając miejsca, w których zorganizujemy strefy czytania. Te wyjątkowe miejsca to  Pole Mokotowskie, MiTo Art Cafe Books, oraz  Dworzec Centralny (Hala Główna).

Tam właśnie można było spotkać cenione postacie świata muzyki, literatury, sportu czy filmu. Do udziału w naszej akcji zaprosiliśmy m.in. Izabelę Kunę, Edytę Jungowską, Jacka Poniedziałka, inspektora Mariusza Sokołowskiego, Szczepana Twardocha, Małgorzatę Łukowiak, Jakuba Szamałka, Katarzynę Miller, Miłosza Brzezińskiego, Numer Raza, Łonę, Mariusza Pudzianowskiego i wielu innych.

Teraz jeszcze raz możecie posłuchać CO I JAK czytały nasze gwiazdy >>>

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY - co, kto, gdzie, czytał >>>

/

Przez niemal cały dzień, z naszego plenerowego studia - sprzed pomnika psa z okolic pubu Lolek - nadawaliśmy wszystkie audycje na żywo: od " Hyde Parku ", przez " Kontrkulturę ", " Konturówkę ", aż po " Ex Magazine ". W tym czasie w Czwórkowym namiocie mogliście również spotkać swoich ulubionych dziennikarzy radiowych i wziąć udział w ciekawych konkursach, które prowadził Filip "Rudanacja" Antonowicz.

Wydarzenie zorganizowane zostało w koprodukcji z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/


 

/