Laura Grzyb zdała egzamin

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 23:59
Podczas gali boksu Tymex Boxing Night 15 kolejne zwycięstwa m.in. Laury Grzyb i Marcina Siwego.
Laura Grzyb
Laura GrzybFoto: arch. Laury Grzyb / Radosław Denisiuk

W Pionkach odbyła się gala boksu zawodowego Tymex Boxing Night 15. W walce wieczoru, po dziesięciorundowym pojedynku Laura Grzyb pokonała jednogłośnie na punkty reprezentantkę Dominikany Enerolisę de Leon. To kolejna piata wygrana Polki w zawodowym ringu.

Posłuchajcie co Laura powiedziała po walce.

Dobrze zaprezentował się także Marcin Siwy, który wygrał przed czasem w kategorii ciężkiej z Francuzem Morganem Dessaux. To 22. wygrana niepokonanego w zawodowym ringu Siwego.

***

Polscy zapaśnicy wywalczyli kolejne miejsce na podium w zawodach Pucharu Świata.

Polak był cztery razy liczony i nie wyszedł do ósmej rundy.