Koncerty w Czwórce. Słuchaj polskich artystów online!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 18:04
W każdej chwili, z każdego miejsca i bez wychodzenia z domu. Posłuchaj transmisji koncertów Czwórki, która użyczyła sceny najciekawszym polskim artystom.
Koncert Marty Zalewskiej w studiu Czwórki
Koncert Marty Zalewskiej w studiu CzwórkiFoto: Bartosz Bajerski

Każdego dnia polecamy transmisje koncertów polskich artystów. Na naszej scenie stanęli m.in. The Dumplings, Darii Zawiałow, Mariki, Marceliny, Bass Astral x IGO, Mary SpolskyZion Train; Sary Kordowskiej, Marty Zalewskiej, Ms Obsession – laureatek  konkursu „Wydaj płytę z Będzie głośno”, Yelram  laurata konkursu Czwórka Reggae Contest i wielu innych. 

Wszystkie możecie znaleźć w dowolnej chwili znaleźć na podstronie Czwórki w zakładce "Koncerty". Wśród długiej listy wykonawców znajdziecie zarówno debiutantów, największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i muzyków, z projektu "Będzie głośno", który specjalnie dla słuchaczy Czwórki, co roku odkrywa nowe genialne talenty. 

W każdy piątek w audycji "Będzie głośnopo godzinie 19.00 będziemy dla Was retransmitować koncerty wykonawców debiutujących na scenie Czwórki. Nadal głodni muzycznych wrażeń? W podróż z dźwiękami z najdalszych zakątków świata zabierze Was Mateusz Tomaszuk, gospodarz audycji "Off Control" oraz Mirosław "Maken" Dzięciołowski - prowadzący "Strefę Dread".

Co dla Was przygotowaliśmy?

Choćby powtórkę koncertu zespołu  COALS z 5 grudnia 2016 roku. Duet Coals tworzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski, którzy w swojej muzyce przemycają skandynawskie inspiracje, a ich brzmienie łączy delikatne melodie oraz eteryczność. 

Ich twórczość to połączenie hipnotyzującego wokalu Katarzyny Kowalczyk i talentu kompozytorskiego Łukasza Rozmysłowskiego. Dźwięki Coals rozbrzmiewały już na całym świecie, m.in. podczas Festival Fantoche w szwajcarskim Baden, łotewskim Positivus Festival i na polskim muzycznym podwórku - OFF Festival, Open'er Festival, AlterFest, Spring Break, czy Soundrive Festival. 

Zaprezentowaliśmy też koncert Funk Da System, zespołu wyróżnionego w pierwszej edycji konkursu "Wydaj płytę z będzie głośno".  Funk Da System to nie tylko nazwa bandu. To przede wszystkim radosny styl życia, pogoda ducha i przesłanie, którego głoszenie stało się prawdziwą misją. Koncert odbył się 22 września 2017 roku.

Powróciliśmy również z energią, którą 14 grudnia 2018 roku zafundował nam zespół Szpilersi. Hip-hopowy skład promował płytę "Boom Bengers". Ich koncert był wyróżnieniem w jednej z odsłon konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno".   

Spotkaliśmy się również z Ms.Obsession. Wysłuchaliśmy koncertu laureatki pierwszej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno". Ms. Obsession – czyli Aleksandra Warchoł zaczęła tworzyć muzykę w wieku 8 lat, kiedy to założyła swój pierwszy zeszyt do piosenek i zaczęła nadpisywać rodzinne kasety magnetofonowe swoimi nagraniami. Koncert, który promował płytę "Manekin" mogliśmy usłyszeć w Czwórce na żywo 27 października 2017 roku. 

Zapraszamy na koncertową podróż z Czwórką. Tu muzykę słychać przez cały rok.