Polskie Radio
Section05
online

Gooral – elektroniczne brzmienia prosto z gór

Łączy muzykę elektroniczną z tym, co, jak sam określił, "przyjdzie mu do duszy" – m.in. piszczałkami beskidzkimi, okarynami z Peru, różnego rodzaju grzechotkami, no i ze skrzypcami. Gooral, bo o nim mowa, jest jednym z artystów, którzy zagrają na tegorocznej, odbywającej się online, edycji SnowFest Festival. Koncert będzie retransmitowany na naszej antenie w sobotę (6 marca) o godz. 17.10.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest online Trójka sporty zimowe

Koncerty, wywiady i archiwalne perły. Trwa SnowFest Festiwal

Archiwalne koncerty Łąki Łan, Grubsona oraz Goorala, wypowiedzi artystów, widowiskowe ujęcia równie widowiskowych tricków na snowboardzie, nadzwyczajne sety i dużo energii – oto co czeka nas podczas SnowFest Online 2021, największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce. O wyjątkowej, nie tylko ze względu na pandemiczne realia, ósmej edycji wydarzenia opowiedział w Trójce jego producent, współorganizator i dyrektor artystyczny Igor Fleiszer.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest online Trójka sporty zimowe

Trwa SnowFest Online 2021!

Po raz 8. organizatorzy SnowFest Festival Powered by Tauron zapraszają wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro jak również zimowego freeride’u na jedyny zimowy festiwal w Polsce. Mimo iż w tym roku festiwal odbywa się on-line, bogaty program artystyczny pozostaje bez zmian. Na wirtualnej scenie grają topowi polscy DJ-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie brakuje również interesujących wywiadów z artystami i sportowcami oraz unikalnych materiałów archiwalnych ze wszystkich poprzednich edycji. Całość prowadzi Piotr Kędzierski.
Zobacz więcej na temat:  Trójka SnowFest szczyrk patronat Novika online

Play Kraków nagrodzone. "Ta platforma rozszerza publikę"

- Na początku cieszyliśmy się kilkunastoma pobraniami w ciągu jednego koncertu. A w tym momencie mamy ponad 20 tysięcy użytkowników, którzy nam rosną co weekend w zależności od popularności projektu. A nikt z nas nie myślał, że będziemy mieli taką platformę - mówiła w Dwójce Izabela Błaszczyk, dyrektorka Krakowskiego Biura Festiwalowego i pomysłodawczyni platformy playkrakow.com.
Zobacz więcej na temat:  vod literatura online Dwójka KULTURA Kraków Bartosz Panek