Gargamel przejmuje Instagram Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 12:34
W poprzednich odsłonach cyklu "Takeover" followersi mediów społecznościowych Czwórki przekonali się m.in, jak wygląda życie Natalii Zamilskiej. Już w czwartek 24 września naszym profilem zarządzać będzie internetowy twórca Gargamel. 
Gargamel w akcji Takeover
Gargamel w akcji "Takeover"Foto: Graf. Czwórka

Up To Date 2020 harper 1200.jpg
Up To Date - za nami święto muzyki elektronicznej

W kolejnym tygodniu social media Czwórki zdominuje Gargamel, czyli Jakub Chuptyś. Influencer, youtuber i prowadzący audycję "Pogłos", pokaże m.in. w jaki sposób tworzy filmy, ile czasu spędza przed komputerem i jak przygotowuje się do audycji.

W poprzedniej odsłonie naszej akcji to Zamilska, artystka prowadząca m.in. autorską audycję w paśmie "Noc Rezydentów" przejęła Czwórkowy Instagram, by opowiedzieć o ważnych dla siebie kwestiach, zaprezentować autorską selekcję muzyki i ulubione… jedzenie. 

Jakub Chuptyś Jakub Chuptyś

Zobacz także:

Do tej pory w ramach akcji "Takeover" Instagram Czwórki przejęli, oprócz Zamilskiej także RAU (autor audycji "RAUdycja"), Cloudy (czyli Klaudia Tyszkiewicz, autorka audycji "Teraz Kpop!") oraz Czeluść i Kuba Sojka (znani z audycji "Wieczór Rezydentów"). 

Popularne "takeovery" udostępnione zostaną  w instagramowych "stories" i w relacjach na Facebooku.

***

Na najbliższy "Takeover" zapraszamy w czwartek (24.09). Nasze "sociale" przejmie Gargamel. 

mat. pras./kd

. .
Czytaj także

"Pogłos". Proste bity, czyli nowy wymiar muzyki

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 19:05
Program otworzył Chief Keef numerem "Nobody". - Jest ważny, bo to między innymi ten utwór otworzył świat mainstreamowy na cięższe, nieco trudniejsze brzmienia w rapie - mówił gospodarz "Pogłosu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowości w rapie. Co nas czeka w 2020?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 22:02
Co zmienia się na światowej scenie rapowej od początku nowego roku? To sprawdzał Jakub "Gargamel" Chuptyś w tej odsłonie audycji "Pogłos".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń