Luxtorpeda, L.U.C. i elektronika - muzyczne uderzenie w piątek

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 14:50
Zaprosimy na wywiad z grupą Luxtorpeda o nowej płycie "Anno Domini MMXX", będzie też retransmisja koncertu L.U.C i Rebel Babel Ensemble. Ale zajrzymy także do domowego warsztatu i sprawdzimy, dlaczego warto uprawiać judo. 
Luxtorpeda to jeden z najlepszych polskich zespołów, który świetnie radzi sobie i w studiu nagraniowym, i na koncercie
Luxtorpeda to jeden z najlepszych polskich zespołów, który świetnie radzi sobie i w studiu nagraniowym, i na koncercieFoto: Bartosz Bajerski

Najlepszy dzień tygodnia 7.00-9.00 - do czego przydatne będą: kozie kopytko, papier ścierny, ścisk typu C czy piła ręczna? Co jeszcze powinno znajdować się w domowym warsztacie? Będą też przepisy na dania z dyni i ciekawostki o rykowisku.

Czytaj także:

Rozbiegani 9.00-10.00 - Karina Terzoni zajrzy na zajęcia sekcji JUDO AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - to sekcja rekreacyjna, więc przyjść i trenować może każdy. Poza tym w audycji rozmowa z Joanną Jóźwik o lekkoatletyce i kampanii "Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko".

Czytaj także:

Dajesz radę 14.00-15.00 - fryzjerstwo co roku pokazuje nam coś nowego. Modyfikuje, urozmaica i zaskakuje. Tym razem weźmiemy pod lupę fryzury męskie. Na co stawia się w tym roku?

BEATmaszyna 00.00-02.00 - podsumowanie najciekawszych albumów wakacyjnych miesięcy: Blu & Exile, Aluna, Liv.e, Sault, Disclosure ze Świata oraz Undadasea, Prykson Fisk, Miętha i Himalaya Collective z Polski. Sprawdzimy też nowe wydawnictwo Michała Ratajczaka (pod aliasem Solo Gemini) - zdolnego producenta muzycznego i malarza, który na co dzień mieszka w Rotterdamie. Zaprasza Piotr Truszkowski.

Rock Blok 22:00-00:00 - Bartek Koziczyński zaprasza na wywiad z zespołem Luxtorpeda o nowej płycie "Anno Domini MMXX" . Na albumie pojawiło się grono znakomitych gości: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz, Deep (52).

___

"Będzie Głośno" po godz. 19. - retransmisja koncertu L.U.C i Rebel Babel Ensemble. To kolektyw założony przez kompozytora Jana Feat’a, rapera, performera L.U.C’a oraz aranżera Adama Lepkę. Międzynarodowa, wielojęzykowa orkiestra dęta - jak sami siebie przedstawiają - to platforma amatorów i zawodowych kompozytorów z różnych regionów Europy, których założeniem jest kreowanie dialogu, łączenie kultur i stylistyk.  Koncert odbył się 9 czerwca 2017 roku o godzinie 20 w ramach Czwórkowego projektu "Od ujścia do źródła".

ZOBACZ WIĘCEJ Od ujścia do źródła - cykl koncertów Czwórki >>>

***

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak