PRO8L3M, Catz’ n Dogz, Łona i Webber na SnowFest 2022. Kto jeszcze wystąpi?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2021 10:58
Znamy gwiazdy, które usłyszycie w Szczyrku podczas 9. odsłony SnowFest Festival. 4 i 5 marca 2022 roku stolica polskiej zimy wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej.
Łona i Webber
Łona i WebberFoto: Tomasz_Kajszczarek/mat. pras.

snowfest 2020 1200.jpg
Zawodowcy na stoku, gwiazdy muzyki na scenie. Sprawdź, co działo się w Szczyrku

Przed nami 9. edycja SnowFest Festival, czyli największego wydarzenia sportowo-kulturalnego w samym środku zimy. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego - Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.

ZOBACZ TAKŻE Plenerowe audycje Czwórki >>>

To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego. Organizatorzy festiwalu odkrywają pierwsze karty nadchodzącej edycji i prezentują artystów, których usłyszymy podczas tego wydarzenia. Na festiwalu pojawią się między innymi: jedni z najpopularniejszych w Polsce reprezentantów sceny hip-hopowej, a mianowicie zespół PRO8L3M, który to właśnie występem w Szczyrku rozpocznie swoją trasę koncertową. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku - Metrik i Culture Shock.

oscyp czwórka 1200.jpg
Czwórka na OSCYPie! Sprawdź, co działo się w Białce

Posłuchaj:

Na festiwalu pojawią się też inne polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego - Catz’ n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. To dopiero początek ogłoszeń i kolejnych wykonawców poznamy jeszcze w tym roku.


. .

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce, łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień. Do wydarzenia pozostały ponad 4 miesiące, ale czasu na zaplanowanie przyjazdu jest coraz mniej. 

***

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

Margaret szefową "Gaja Hornby". Jakie płyty będzie wydawać?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2021 13:30
W lutym wypuściła album "Maggie Vision", w wakacje EP-kę "Gelato", teraz Margaret będzie wydawać płyty. - Trochę to trwało, ale moja inicjatywa pod hasłem "Gaja Hornby" nabiera rozpędu - przyznaje artystka. - Jesteśmy na etapie zbierania materiałów i szukania nowych artystów.
rozwiń zwiń