Czwórka na Sport & Fun Festival - co się będzie działo w Białce Tatrzańskiej?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022 09:51
Już w ten weekend wakacyjne święto muzyki i sportu Sport & Fun Festival z Tatrami w tle. Białka Tatrzańska zamieni się w pełną kolorowych eksplozji muzyczną scenę, połączoną z aktywnościami sportowymi. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki.
Sport  Fun Festival odbywa się w Białce Tatrzańskiej
Sport & Fun Festival odbywa się w Białce TatrzańskiejFoto: mat.promoc.

14 sierpnia w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Sport & Fun Festival. To połączenie muzyki i sportowej aktywności z przyjazną atmosferą, którą tworzą uczestnicy i odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej.

Ze sceny festiwalu będzie można usłyszeć oryginalny mix brzmień i różne gatunki muzyczne. Nie zabraknie także wyzwań dla miłośników sportu dwukołowej ekstremy. Podczas wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller - jedyne na świecie takie widowisko.

Bezpośrednie relacje z miejsca zawodów będzie przygotowywał dziennikarz Czwórki - Robert Grzędowski. W niedzielnej audycji "Co Was Kręci" po godz. 11.00 oraz w Wiadomościach Czwórki relacje na żywo prosto z Białki Tatrzańskiej. Nie zabraknie rozmów z uczestnikami zawodów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami ze startu w wyścigach na ekstremalnych hulajnogach.

Ponadto na antenie Czwórki usłyszmy wypowiedzi ambasadorów wydarzenia m.in. Aleksandry Kutz - dziennikarki i pasjonatki motoryzacji. Podsumowanie wyścigu Cross Monster zaplanowano w "Sportowym Podsumowaniu Dnia" o godz. 22.00. W kolejnych dniach w audycjach "Pierwsze słyszę" w godz. 7.00-9.00 oraz "Strefie sportu" (21.30-22.00) pojawią się relacje z zawodów i innych wydarzeń związanych ze Sport & Fun Festival. Dowiemy się między innymi, co się działo podczas pokazu rowerowego i motocyklowego trialu.

- Terenowe hulajnogi z olbrzymimi kołami pędzące w dół narciarskiego stoku to coś co wypada choć raz w życiu zobaczyć, a już na pewno trzeba o tym posłuchać. Festiwal łączy sport i dobrą zabawę - mówi Robert Grzędowski. 

Źr.Facebook/Sport & Fun Festival


aw/mat.pras