Na żywo i na żądanie. Już jest nowa aplikacja mobilna Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2022 17:40
Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Użytkownicy znajdą tam najnowszą muzykę, Dj-sety, playlisty, bogatą ofertę podcastów, wywiadów i koncertów.
Nowa aplikacja Czwórki umożliwia również tworzenie i zapisywanie własnych playlist z ulubionym audycjami i podcastami.
Nowa aplikacja Czwórki umożliwia również tworzenie i zapisywanie własnych playlist z ulubionym audycjami i podcastami.Foto: Shutterstock/Rawpixel.com

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać TUTAJ >>>

Aplikacja oferuje łatwy dostęp do wszystkich multimedialnych treści tworzonych przez zespół Czwórki. Można za jej pośrednictwem zarówno słuchać radia w czasie rzeczywistym, jak i odsłuchiwać audycje w formie podcastów. Słuchacze znajdą tam także pełną ramówkę, playlisty, artykuły, wywiady w formie video i treści z muzycznego bloga Czwórki. Dziennikarze Czwórki udostępnili już ponad dziewięćset podcastów w dwudziestu kategoriach, m.in. o muzyce, sporcie, podróżach, nowych technologiach, ekologii, wierze, psychologii czy historii.


"Cekinowa Bomba" kończy pewien etap przygód w życiu Mery Spolsky. Co będzie dalej? "Cekinowa Bomba" kończy pewien etap przygód w życiu Mery Spolsky. Co będzie dalej?

Nowa aplikacja umożliwia również tworzenie i zapisywanie własnych playlist z ulubionym audycjami i podcastami. Z myślą o kierowcach opracowany został w aplikacji tryb samochodowy pozwalający na bezpieczne słuchanie Czwórki w trakcie jazdy. 

Nowa bezpłatna aplikacja Czwórki jest dostępna w sklepach Google Play i App Store - SPRAWDŹ TUTAJ >>

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

                                                             ***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada pięć ogólnopolskich programów – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin, Polskie Radio Kierowców i Polskie Radio dla Ukrainy. Portal polskieradio24.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

mat. prasowe/kul