Mikołajki w Czwórce. Baw się dziś z nami i zgarniaj głośniki!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2023 06:00
Dziś 6 dzień grudnia. To mikołajki, czyli czas prezentów. Przygotowaliśmy dla Was Czwórkowe głośniki, które możecie zgarnąć w naszej zabawie. Zapraszamy!
W mikołajki zapraszamy do wspólnej zabawy - do zgarnięcia Czwórkowe głośniki.
W mikołajki zapraszamy do wspólnej zabawy - do zgarnięcia Czwórkowe głośniki.Foto: Czwórka/Kamil Jasieński

6 grudnia to imieniny Mikołaja, ale przede wszystkim ten dzień kojarzymy jako mikołajki, gdy najmłodsi pod poduszkami, w kolorowych skarpetach odnajdują podarunki od Św. Mikołaja. I choć maluchami już nie jesteśmy, to prezent zawsze miło dostać, a w Czwórce uwielbiamy je też rozdawać. Dlatego 6 grudnia zapraszamy do mikołajkowej zabawy, w której do zgarnięcie są Czwórkowe głośniki. 

Zabawę rozpoczęliśmy już o  świcie w "Pierwsze słyszę". Prezentów nie zabraknie też w późniejszych godzinach - rozdajemy je w "Stacji Kultura", "Muzycznym Lunchu", "Czwórce do piątej", "Resecie", "Wieczorze z Czwórką" czy "Nocy Rezydentów". Szukajcie też podarunków na naszym fanpagu na Facebooku

Aby wszystkim było miło i wesoło, nasi dziennikarze będą mieli dla Was dźwiękowej zabawy, które będą polegały m.in. na rozpoznawaniu słynnych bajek, piosenek świątecznych czy też nazw przedmiotów, które ukryjemy w saniach św. Mikołaja. Nie zabraknie też zadań kreatywnych, np. poprosimy o wymyślenie super prezentu dla bliskich, w którego skład wejdą przedmioty proponowane przez prowadzącego - ograniczeniem będzie tylko Wasza wyobraźnia!

 

Święty Mikołaj fot. Kiselev Andrey Valerevich/Shutterstock Święty Mikołaj fot. Kiselev Andrey Valerevich/Shutterstock

mat.pras./pj