Bieg do utraty tchu

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 16:00
Runmageddon, najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Polsce, wystartuje za 3 tygodnie. Jesteście gotowi?
Koniec świata nudnych biegów - to hasło promujące Runmageddon. Nie ma w nim cienia przesady, organizatorzy dbają o to, by uczestnicy mieli się na co wspinać i pod czym czołgać
Koniec świata nudnych biegów - to hasło promujące Runmageddon. Nie ma w nim cienia przesady, organizatorzy dbają o to, by uczestnicy mieli się na co wspinać i pod czym czołgaćFoto: Runmagedon

Runmageddon gwarantuje doznania w ogniu, lodzie, błocie, pod zasiekami i na przeszkodach. Razem z szefem Runmageddonu Jaro Bienieckim opowiemy o tym jak będzie wyglądała listopadowa edycja i na co zwrócić uwagę, aby później nie odpaść w połowie wyścigu.

Na "4 bieg" zapraszamy w sobotę (8.11) w godz. 16.00 -17.00. Program poprowadzi Piotr Galus.

(kul)

Zobacz więcej na temat: bieganie Czwórka SPORT
Czytaj także

Bez dobrych butów daleko nie pobiegniesz

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 10:00
Każdego roku, na półkach sklepów sportowych pojawiają się nowe modele butów do biegania. Kuszą nowymi rozwiązaniami chroniącymi przed kontuzjami i feerią barw. Czy rzeczywiście, żeby biegać potrzebujemy sterty gadżetów?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Sześciopak" w tydzień? Zobacz, jak skutecznie trenować!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 18:00
Specjalnie z myślą o was trener Tomek Romanowski przygotowuje co tydzień zestawy ćwiczeń dla każdego. Na stronie Czwórki w każdy poniedziałek pojawiać się będą filmy, dzięki którym zobaczycie, jak wygląda profesjonalny trening. Do biegu, gotowi, start!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spartanie. Jak pomagać innym, biegając w zbroi?

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 08:35
Już w najbliższy poniedziałek w audycji "Rozbiegani" pojawią się Spartanie, czyli grupa biegaczy, którzy postanowili przy okazji uprawiania swojej pasji pomagać innym.
rozwiń zwiń