Biegi w górach. O treningu z innej perspektywy

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 15:00
Ona uprawiała gimnastykę artystyczną i ćwiczy jogę, on zajmował się wspinaczką. Teraz Viola Piatrouskaya i Ilya Marchuk namawiają do tego, by biegiem ruszyć w góry.
Audio
  • Viola Piatrouskaya i Ilya Marchuk o tym, dlaczego warto biegać w górach (4 bieg/Czwórka)
Viola Piatrouskaya i Ilya Marchuk do studia Czwórki przyjechali prosto z Gór Stołowych. Na zdjęciu z Piotrem Galusem
Viola Piatrouskaya i Ilya Marchuk do studia Czwórki przyjechali prosto z Gór Stołowych. Na zdjęciu z Piotrem GalusemFoto: Czwórka

Goście Czwórki wspólnie prowadzą fanpage "Trail Run Camp" i organizują obozy biegowe w górach. - Bliskość przyrody i piękne widoki przekonały mnie do tego, żeby biegać w górach. Wystarczą naprawdę niewielkie wysokości, aby docenić różnicę - przekonuje Viola Piatrouskaya.

Jednym z najcenniejszych wspomnień biegaczki jest udział w "CCC". - Trasa tego biegu zaczynała się we Włoszech, potem była Szwajcaria i meta we Francji. Widoki na długo zostaną mi w pamięci. Zrozumiałam co to znaczy, że coś zapiera dech w piersiach - opowiada współtwórczyni "Trail Run Camp".

W audycji podpowiadamy, jak przygotować się do treningu "na wysokości" i co należy ze sobą zabrać. Sprawdzamy też, które biegi górskie na świecie oferuja najciekawsze widoki...

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Materiał przygotowała: Justyna Tylczyńska

Goście: Viola Piatrouskaya, Ilya Marchuk (Trail Run Camp)

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 10.09

kul/gs