LOGinLAB Tour 2022 z Czwórką. Zawody nie tylko dla atletów

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 19:03
 LOGinLAB Tour 2022 startuje 4 czerwca w Poznaniu. Na razie w nadmorskich Chałupach powstaje strefa treningowa przez tym wydarzeniem. - Już dziś możemy powiedzieć, że sporo będzie się działo - zapowiadał organizator przedsięwzięcia Dawid Kujawski, a Czwórka objęła je swoim patronatem.
Zwycięzcy LOGinLAB Chałupy
Zwycięzcy LOGinLAB ChałupyFoto: Piotr Galus/Czwórka

Zawody sportowe LOGinLAB Tour 2022 odbędą się w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Wrocławiu, Chałupach oraz w Krotoszynie - odpowiednio 4 i 25 czerwca, a także 20 lipca i 13-14 sierpnia. Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Czwórki. - Dotychczas robiliśmy pojedyncze zawody w Warszawie czy Krakowie, teraz postanowiliśmy połączyć je w jeden tour, w którym zawodnicy będą mogli brać udział kilkakrotnie, by zbierać punkty w zawodach kardio - w Poznaniu, siłowych czy wodnych - w Chałupach, a na koniec być może wygrać cały sezon - opowiadał gość Czwórki, Dawid Kujawski, który jest organizatorem wydarzenia. 

Chałupy na półwyspie Helskim są nową miejscówką w ramach LOGinLAB. Na razie powstaje tam strefa treningowa przed tym wydarzeniem. - Zakończyliśmy montaż konstrukcji stalowej, ale oczywiście sprzętu będzie więcej, więc zawodnicy, którzy nas odwiedzą, będą z pewnością zadowoleni - podkreślał Dawid Kujawski. 

LOGinLAB to zawody, w których wezmą udział głównie mężczyźni, ale - jak tłumaczył gość Czwórki - organizatorzy wydarzenia planują poszerzenie oferty także dla kobiet. - Robimy to kroczek po kroczku. Tour będzie rywalizacją męsko-męską i dziecięcą, ale w finale udział wezmą także kobiety - tłumaczył Dawid Kujawski. Na zawody wciąż można się zapisywać. - Etap w Poznaniu został już zamknięty, ale jest szansa na pozostałe miejsca - mówił gość Czwórki. Najmłodsi będą brali udział w tych zmaganiach po raz pierwszy. - Wiadomo, że do naszych zawodów trzeba się troszkę przygotować, ale jesteśmy niezwykle ciekawi, jak poradzą sobie przedstawiciele nowego pokolenia - tłumaczył gość Czwórki.

Posłuchaj
08:50 czwórka login lab 2022_05_27-16-15-55.mp3 O LOGinLAB Tour opowiada Dawid Kujawski (4. bieg/Czwórka) 

Źr. LAB (oratorium)/ LOGinLAB. Tour 2022/oficjalny zwiastun

Finał tegorocznego touru odbędzie się w Krotoszynie. - W tym mieście organizujemy wyjątkowo zawody dwudniowe i już dziś mogę zapewnić, że będą one bardzo zróżnicowane. Mamy tam piękną trybunę wokół bieżni i arenę na tamtejszym rynku, więc "przetestujemy zawodników" w różnych dyscyplinach - zapowiadał Dawid Kujawski. - W pozostałych lokalizacjach będziemy ograniczeni czasowo, dlatego zaplanowaliśmy rozgrywki jednodniowe - podkreślał.

LOGinLAB Modern Competition 2021 - zobacz zdjęcia >>> 

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Dawid Kujawski (szef LOGinLAB)

Data emisji: 27.05.2022

Godzina emisji: 16.15

kd