Czarnecka i SoDrumatic. Posłuchaj koncertu z Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 11:00
Karolina Czarnecka i SoDrumatic byli muzycznymi gośćmi łódzkiego "PlenAiru". Artyści wykonali m. in. utwór "Za siedmioma blokami".
Audio
  • SoDrumatic - DJ set (PlenAir/Czwórka)
  • Koncert Karoliny Czarneckiej w łódzkiej Manufakturze (PlenAir/Czwórka)
  • Żywy Gig - live. Karolina Czarnecka i SoDrumatic wykonują utwór "Za siedmioma blokami" (PlenAir/Czwórka)
Karolina Czarnecka w Łodzi zaśpiewała piosenki z EP-ki Córka, wykonała też utwór Za siedmioma blokami, który powstał w ramach Czwórkowego projektu Żywy Gig
Karolina Czarnecka w Łodzi zaśpiewała piosenki z EP-ki Córka", wykonała też utwór "Za siedmioma blokami", który powstał w ramach Czwórkowego projektu Żywy GigFoto: Czwórka

Karolina Czarnecka to charyzmatyczna i oryginalna wokalistka, która zdobyła serca internautów piosenką "Hera, koka, hasz, LSD". Z kolei SoDrumatic zasłynął jako specjalista od energetycznych beatów, zarówno we własnych produkcjach, jak i podkładach takich tuzów jak Ten Typ Mes czy Sokół i Marysia Starosta.

Czytaj dalej
Czarnecka x 1200.jpg
Posłuchaj utworu "Za siedmioma blokami" Czarneckiej i SoDrumatic

Ostatnio dwójka artystów w studiu Czwórki nagrała wspólnie utwór "Za siedmioma blokami", premierowo wyemitowany na naszej antenie w audycji "Podsiadówka".

Karolina Czarnecka i SoDrumatic wystąpili w łódzkiej Manufakturze w ramach Czwórkowego "PlenAiru". Wydarzenie było częścią projektu Czwórki "Żywcem wzięci" realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

kul/mc

Czytaj także

Zobacz teledysk do utworu "Diagram" Dawida Podsiadło i Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 18:30
Prezentujemy teledysk do utworu "Diagram" stworzonego przez Dawida Podsiadło i duet Flirtini. Klip powstał w naszym studiu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Żywy Gig #1 : Dawid Podsiadło i Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 11:05
Wczoraj w specjalnym wydaniu audycji Dawida Podsiadły premierę miał utwór „Diagram”, który jest efektem jego współpracy z duetem Flirtini.
rozwiń zwiń