Mamiko, mcsobiesky, Jack Gadovsky - Rich Tour z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 16:02
Startuje Rich Tour - zlot youtuberów zorganizowany w postaci trasy po całym kraju. Czwórka będzie na miejscu!
Na imprezach w ramach trasy Rich Tour pojawią się najbardziej znani polscy youtuberzy
Na imprezach w ramach trasy Rich Tour pojawią się najbardziej znani polscy youtuberzyFoto: grafika/Czwórka

Radiowa Czwórka, patron medialny przedsięwzięcia, zrelacjonuje przebieg wszystkich imprez, które odbędą się niemalże dzień po dniu. Do zgarnięcia będą Czwórkowe gadżety.

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a już 6 grudnia wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzą aż 10 miast. Na miejscu będzie można m.in. spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić.

Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka

Na imprezach nie zabraknie radiowej Czwórki, która szykuje mnóstwo atrakcji m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Podczas imprez w Krakowie (13 grudnia) i Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo stacja przygotuje ciekawe konkursy i animacje. Słuchacze Czwórki będą mogli śledzić relacje z imprez na antenie, a na naszej stronie pojawią się zapisy dźwiękowe z tych wyjątkowych wydarzeń.

***

Na pierwszą odsłonę Rich Tour zapraszamy w niedzielę, 6 grudnia! W Czwórce usłyszycie relacje Justyny Tylczyńskiej i Mateusza Kulika.

Spotkamy się m.in. z Mamiko, czyli Weroniką Heck, która na co dzień prowadzi na Youtube kanał pod tytułem "Mamiko", wystąpiła też w teledysku Donatana do utworu "Pełnia".

Gościem Rich Tour będzie także mcsobiesky, czyli pochodzący z Kalisza muzyk, którego twórczość urzeka m.in. fanów "Wiedźmina", a filmy na YT podbijają serca internautów.

Podczas imprezy porozmawiamy także z youtuberem o pseudonimie UnBoxAll, który na swoim kanale testuje... przedmioty codziennego użytku.

Posłuchacie także rozmowy z twórcą kanału Remo RemikMyMusic, który nagrywał swoje utwory m.in. we wsprółpracy z Jeremim Sikorskim, czy Mamiko, a także swotrzył utwór "Terefere" we współpracy w Jankiem Dąbrowskim.

Spotkacie także Jacka Gadzinowskiego, znanego pod pseudonimem Jack Gadovsky. Trzy lata temu rzucił pracę w korporacji, by oddać się dokumentowaniu świata. Dziś Jack Gadovsky prowadzi kanał "Wjazd na chatę", w którym odwiedza znanych vlogerów i youtuberów w ich własnych domach.

mat.pras./kd/mg

 

Czytaj także

Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 09:30
Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i teraz planują swoje przygody pokazać w serialu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń