Czwórka na MeetYT4. Działo się!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2016 16:00
MeetYT4 to jedna z największych imprez w kraju skierowana do społeczności YouTube. 70 youtuberów i my!
Audio
  • Ola Jasińska i Kamil Jasieński na MeetYT4 spotkali się z youtuberami i snapchaterami (PlenAir/Czwórka)
Tak bawiliscie się z nami podczas imprezy Stars4Fans w Poznaniu. Jak będzie w Krakowie?
Tak bawiliscie się z nami podczas imprezy "Stars4Fans" w Poznaniu. Jak będzie w Krakowie?Foto: Marcin Stanisławski/Czwórka

Wśród tegorocznych gości MeetYT4 są między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Mamiko, MrFlipiński oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Trwa prawdziwa uczta dla fanów gamingu.

Imprezę odwiedzili dziennikarze Czwórki i MeetYT4 pojawił się na naszej antenie. Z rąk 4000 fanów, którzy pojawili się na imprezie Oli Jasińskiej i Kamilowi Jasieńskiemu udało się "wyrwać" Yoczooka, który przyznał, że uwielbia takie meetupy. - Warto tu być, widzę że tych fanów jest tysiące - mówił.

Czwórkowy namiot odwiedzili też twórcy kanału Jelenie Jaja, którzy opowiedzieli co daje im You Tube i czy kiedyś zastąpi telewizję.

Na MeetYT4 nie zabrakło też Ediego Poszukiwacza, który swoich fanów nazywa znajomymi z sieci, lubi się z nimi spotykać w realu i rozmawiać.

Na MeetYT4 fanów youtuberów było blisko 4000 Na MeetYT4 fanów youtuberów było blisko 4000

Czwórkowi dziennikarze porozmawiali również z Rafixem, który na kanale Rafix Game poszukuje jeszcze swojej drogi na YouTubie.

Jednak MeetYT4 nie tylko youtuberami stoi, jak się okazuje. Z Marcinem Dubielem, jednym z najpopularniejszych snapchaterów porozmawialiśmy o tym wyjątkowym medium społecznościowym.

Czwórkę można było znaleźć oczywiście pod naszym namiotem i Czwórkowymi flagami Czwórkę można było znaleźć oczywiście pod naszym namiotem i Czwórkowymi flagami

Zapowiedzi wydarzenia można było usłyszeć na antenie Czwórki w programach: "Audycja Nr 1", "Efekt Wow", "Tędy po Trendy", "Absolutnie Niepoważni" i "Snapchart".

Radiowa Czwórka jest partronem medialnym MeetYT4.

***

Tytuł audycji: "PlenAir"

ProwadziliAleksandra Jasińska i Kamil Jasieński

Data emisji: 23.10.2015

Godzina emisji: 14.00

pj/mat.pras.

Czytaj także

Impreza MeetYT4. Moc najlepszych polskich youtuberów

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 08:00
Youtuber DG zaprosi Was na imprezę MeetYT4, która odbywa się pod patronatem Czwórki. Porozmawiamy też o... balach noworocznych.
rozwiń zwiń