Nasi dziennikarze zagrają na studniówce w Jaworznie

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 18:20
W sobotę, 13 lutego, dziennikarze Czwórki rozkręcą studniówkową imprezę w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie.
Zadaniem konkursowym było zrobienie zabawnego zdjęcia przedstawiającego uczniów szkoły
Zadaniem konkursowym było zrobienie zabawnego zdjęcia przedstawiającego uczniów szkołyFoto: Mat. pras.

Michał Migała i Mariusz Infulecki zadbają o dobre nastroje uczestników balu nagrodzonych w konkursie studniówkowym Czwórki "Się baluje się". Wśród proponowanych atrakcji wieczoru znajdą się wybory miss i mistera balu, konkurs "zatańcz swoje miasto", kalambury oraz wyjątkowe zadania radiowe. Redakcja muzyczna Czwórki przygotowała specjalną imprezową selekcję, przy której maturzyści będą mogli zaszaleć na parkiecie. Nie zabraknie cieszącej się ogromną popularnością Czwórkowej fotobudki, licznych animacji i ciekawych wyzwań.  

Studniówka z Czwórką będzie relacjonowana na antenie od godz. 20.00.

Wśród trzech szkół nagrodzonych w tegorocznym konkursie studniówkowym Czwórki "Się baluje się" oprócz II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie znalazły się także: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu. Obie szkoły Czwórka odwiedziła w styczniu.

mat. pras./mg/bch

Czytaj także

Jak zostać DJ-em i czy da się z tego wyżyć?

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2016 17:40
Aleksandra Rudnicka ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia, a potem studia z dyrygentury. Nie pracuje jednak w filharmonii, a w klubie jako DJ. W Czwórce zdradziła tajniki tego zawodu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z archiwum Czwórki: Bale w karnawale sprzed lat

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 12:00
W urodzinowym cyklu "4 dychy" zabieramy was na taneczne parkiety i sprawdzamy, jak wyglądały karnawałowe bale w latach 80.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z archiwum Czwórki: Jak buntowała się młodzież w latach 80.?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 15:00
W urodzinowym cyklu "4 dychy" zabieramy was w podróż do lat 80. Tym razem czeka nas spotkanie z ówczesnymi nastolatkami, którzy mieli pióra, dostawali lufy i mieszkali na kwadracie.
rozwiń zwiń