Koncert na żywo: Czarnecka i SoDrumatic

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 16:40
W sobotę studio radiowej Czwórki przeniesie się do łódzkiej Manufaktury. O godz. 18. rozpocznie się tam koncert Czarneckiej i SoDrumatic.
Połączenie wokalu Czarneckiej i beatów SoDrumatic dało niezwykle oryginalny efekt
Połączenie wokalu Czarneckiej i beatów SoDrumatic dało niezwykle oryginalny efektFoto: Czwórka

Karolina Czarnecka to charyzmatyczna i oryginalna wokalistka, która zdobyła serca internautów piosenką „Hera, koka, hasz, LSD”. Z kolei SoDrumatic zasłynął jako specjalista od energetycznych beatów, zarówno we własnych produkcjach, jak i podkładach takich tuzów jak Ten Typ Mes czy Sokół i Marysia Starosta.

Czytaj dalej
Czarnecka x 1200.jpg
Posłuchaj utworu "Za siedmioma blokami" Czarneckiej i SoDrumatic

Ostatnio dwójka artystów w studiu Czwórki nagrała wspólnie utwór "Za siedmioma blokami", premierowo wyemitowany na naszej antenie w audycji "Podsiadówka".

Wspólny koncert będzie transmitowany na antenie w ramach audycji "PlenAir - nadajemy się na lato". SoDrumatic wystąpi o godz. 18.00, a Karolina Czarnecka - o 19.00.

Wydarzenie jest częścią projektu Czwórki "Żywcem wzięci" realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

***

Na koncert w ramach audycji "PlenAir" zapraszamy w sobotę (29 sierpnia) o godz. 18.00.

mg

Czytaj także

Zobacz teledysk do utworu "Diagram" Dawida Podsiadło i Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 18:30
Prezentujemy teledysk do utworu "Diagram" stworzonego przez Dawida Podsiadło i duet Flirtini. Klip powstał w naszym studiu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Żywy Gig #1 : Dawid Podsiadło i Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 11:05
Wczoraj w specjalnym wydaniu audycji Dawida Podsiadły premierę miał utwór „Diagram”, który jest efektem jego współpracy z duetem Flirtini.
rozwiń zwiń