Gimper, Mamiko i DJ Roko - Rich Tour z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2015 16:16
Wystartował Rich Tour! Najpopularniejsi youtuberzy wyruszyli w trasę po Polsce, a impreza odbywa się pod patronatem Czwórki. Na pierwszy ogień poszli Gimper, Mamiko i DJ Roko.
Audio
  • Rich Tour 2015. Tak przebiegały przygotowania do imprezy (Nowiny Czwórki)
  • Wielkie otwarcie Rich Tour. Co będzie się działo podczas imprezy? (TOP – Trochę Optymizmu Po Południu/Czwórka)
  • Gimper i Mamiko opowiadają o swoim wspólnym utworze "Bombsite A" i współpracy, która jeszcze przed nimi (Funkadelia/Czwórka)
  • DJ Rokko o swoim udziale w trasie Rich Tour i o spotkaniach z internautami (Strefa Dread/Czwórka)
  • Wieczór na Rich Tour w Poznaniu - co się działo? (Nowiny Czwórki)
Mamiko w kadrze z utworu Bombsite A, nagranego wspólnie z Gimperem
Mamiko w kadrze z utworu "Bombsite A", nagranego wspólnie z GimperemFoto: screen video

Pierwsza edycja tej wyjątkowej imprezy odbywa się w Poznaniu, gdzie reporterzy Czwórki spotykają się z wyjątkowymi gośćmi, znanymi z internetu. Dowiedzieliśmy się m.in., jak udał się over watch hajsowników i komu wjazd na chatę planuje zrobić Jack Gadovsky.

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a już wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzą aż 10 miast. Na miejscu będzie można m.in. spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić.

Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka

Na imprezach szykujemy dla swoich Słuchaczy mnóstwo atrakcji m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Podczas imprez w Krakowie (13 grudnia) i Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo stacja przygotuje ciekawe konkursy i animacje.

***

Na pierwszą odsłonę Rich Tour zapraszali Was Justyna Tylczyńska i Mateusz Kulik.

Podczas tej odsłony imprezy spotkaliśmy m.in. DJ-a Roko, który opowiadał o tym, w jaki sposób znalazł się w składzie trasy Rich Tour i wspominał swoje spotkania z internautami.

Justyna Tylczyńska spotkała się także z Gimperem, który zapowiadał wspólny koncert youtuberów podczas Rich Tour.

Spotkaliśmy się też m.in. z Mamiko, czyli Weroniką Heck, która na co dzień prowadzi na Youtube kanał pod tytułem "Mamiko", wystąpiła też w teledysku Donatana do utworu "Pełnia" i zaśpiewała także m.in. z Gimperem i Izakiem w utworze "Bombsite A".

mat.pras./kd/mg

Czytaj także

Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 09:30
Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i teraz planują swoje przygody pokazać w serialu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń