Oszczędzanie według Filipa Chajzera

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 07:00
Wielkimi, na razie jeszcze średnio wiosennym krokami, zbliża się kwiecień, który jest... miesiącem oszczędzania.
W audycji Filipa Chajzera nie zabraknie oczywiście także piątkowo-popołudniowych hitów muzycznych
W audycji Filipa Chajzera nie zabraknie oczywiście także piątkowo-popołudniowych hitów muzycznychFoto: Paweł Kurek/Polskie Radio

W Polsce głównie dwie "nacje" z tego słyną - poznaniacy i krakowiacy. Czy aby jednak klasycznego "sknerę" znajdziemy tylko i wyłącznie w tych regionach?

W najbliższym "Piątku, Piąteczku, Piątuniu" porozmawiamy między innymi o tak zwanych "cebulanckich", czyli nieprzynoszących chluby sposobach oszczędzania, o najgłupszych rzeczach, na jakie wydaliśmy pieniądze - czyli właściwie o rozrzutności, o jak najbardziej oszczędnościowym robieniu czegoś z niczego oraz o pożyczkach wieczystych - czytaj - oddawanych na "wieczne nigdy".  

***

Na audycję "Piątek, piąteczek, piątunio" zapraszamy w piątek (18.03), w godz. 16.00 - 18.00. Program poprowadzi Filip Chajzer.

kd

Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rekordy Polaków. "Lubimy jeść oraz leżeć"

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 12:00
Choć mało kto tak jak Robert Lewandowski potrafi strzelić 5 goli w ciągu 9 minut, to słuchacze Czwórki też mają swoje rekordy. Poszukał ich Filip Chajzer i jego ekipa.
rozwiń zwiń