Trendy ślubne. Lepiej niż u Smarzowskiego

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 15:00
Odkąd zmieniły się przepisy, modne są śluby w plenerze. - To marzenie wielu par, ale ze względu na kapryśną pogodę zawsze warto mieć plan b - radzi kreatorka perfekcyjnych ślubów.
Audio
  • Jak modnie wydać się za mąż? (Czwórka/Dzień Kobiet)
W Polsce można już brać śluby w amerykańskim stylu - na statku, na plaży albo w górach. Młodzi coraz chętniej z tego korzystają i rezygnują z tradycyjnych wesel
W Polsce można już brać śluby w amerykańskim stylu - na statku, na plaży albo w górach. Młodzi coraz chętniej z tego korzystają i rezygnują z tradycyjnych weselFoto: Glow Images/East News

Katarzyna Gajek-Szczepanowska najwięcej pracy ma w okresie od maja do października. Wtedy w Polsce trwa sezon ślubny. - Zgłaszają się do nas ludzie, którzy chcą w tym dniu przeżyć coś więcej niż "Wesele" Smarzowskiego - wyjaśnia gość Czwórki. - Według nowych trendów przyjęcie weselne powinno mieć formę eleganckiego bankietu, a nie przaśnej popijawy.

Zmieniające się standardy mody ślubnej dają młodym parom pełne pole do popisu. Gość Czwórki podpowiada, czym można zaskoczyć weselnych gości, jak urozmaicić menu, oraz tłumaczy, czy można zorganizować ślub w internecie.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Gajek-Szczepanowska (kreatorka perfekcyjnych ślubów)

Data emisji: 5.06.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mm

Czytaj także

Młoda polska moda "Najważniejsza jest pasja"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 14:28
Bycie projektantem to sposób na łatwy zarobek? Nic bardziej mylnego. Wymyślanie krojów ubrań bywa ciężką i żmudną pracą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekskluzywny Menel: jeśli chodzi o modę mężczyźni są oporni

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 17:50
- Podejście mężczyzn do mody zmienia się, ale wciąż zbyt wolno - mówi Kamil Pawelski, bloger modowy znany jako Ekskluzywny Menel. Przekonuje też, że ubiór dopełnia naszą osobowość.
rozwiń zwiń