Ekskluzywny Menel: z męską modą w Polsce jest coraz lepiej

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 14:18
- Moda dla mnie ma charakter użytkowy i to chciałem pokazać w książce "Ekskluzywny Menel" - mówił w Czwórce bloger Kamil Pawelski.
Audio
  • Kamil Pawelski, czyli bloger "Ekskluzywny Menel" opowiada o modzie męskiej w Polsce i swojej książce (Dzień Kobiet/Czwórka)
Ekskluzywny Menel przekonuje, że dzięki modzie możemy wyrażać swoją osobowość
Ekskluzywny Menel przekonuje, że dzięki modzie możemy wyrażać swoją osobowośćFoto: Czwórka/Mateusz Żydek

Czytaj także
Pin Up Candy 1200.jpg
Pin Up Candy: kiedyś byłam chłopczycą

Pawelski w sieci udowadnia, że moda wcale nie jest niemęska. Wręcz przeciwnie. Teraz spostrzeżeniami dzieli się w książce "Ekskluzywny Menel", która niedawno ukazała się na rynku. - Czuję radość, bo nigdy nie sądziłem, że ją napiszę - mówił w Czwórce. Przyznał, że "Ekskluzywny Menel" nie miał być zwykłym poradnikiem. - Chciałem przedstawić siebie w szerszym aspekcie, jednocześnie pozostając spójnym z ideą bloga. Do odbiorcy mają więc przemawiać zdjęcia uzupełnione treścią - mówił i tłumaczył, że w książce otworzył przed czytelnikami własną szafę, a także pokazał swoje ulubione miejscówki w Warszawie, nie tylko te komercyjne. - Starałem się przekazać także moje myśli, ważne dla mnie sentencje, które definiują mnie jako człowieka i jako mężczyznę - dodał.

W audycji wspominał, jak powstawała jego książka. Tłumaczył też, co oprócz garnituru koniecznie powinno znaleźć się w męskiej garderobie i zdradził i tajemnicę pewnego zielonego swetra.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Kamil Pawelski (bloger, autor książki "Ekskluzywny Menel")

Data emisji: 9.10.2015

Godzina emisji: 8.30

kd/kul

 

Czytaj także

Vintage na topie. Wraca moda lat 50. i 70.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 20:00
Chętnie sięgamy do sprawdzonych wzorców, do mody i designu sprzed lat. Dlatego coraz popularniejszy staje się styl vintage.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trendy w makijażu. "Natural look i kreska"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 12:30
Maluje Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Patrycję Kazadi i Korę. Nam Katarzyna Zaremba opowiada o najnowszych trendach w makijażu i zdradza sekrety gwiazd.
rozwiń zwiń