Trendy w makijażu. "Natural look i kreska"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 12:30
Maluje Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Patrycję Kazadi i Korę. Nam Katarzyna Zaremba opowiada o najnowszych trendach w makijażu i zdradza sekrety gwiazd.
Audio
  • Katarzyna Zaremba z Make Up Artist opowiada o trendach w makijażu na sezon jesienno-zimowy (Dzień Kobiet/Czwórka)
Kolorowe eyelinery i promienna cera królowały na wybiegu podczas pokazu Loris Azzaro Couture na Paris Fashion Week
Kolorowe eyelinery i promienna cera królowały na wybiegu podczas pokazu Loris Azzaro Couture na Paris Fashion Week Foto: PAP/EPA/IAN LANGSDON

- Są gwiazdy bardzo przywiązane do wizażystów, kosmetyków i makijażu. Są też takie, które uwielbiają eksperymenty - opowiada makijażystka z Make Up Artist. - Patrycja Kazadi nigdy nie boi się szaleństw, a Doda często prosi o "oczy ciemne, wykocone".

Z pomocą wizażystów i stylistów artystki i celebrytki trzymają rękę na modowym pulsie i od kilku sezonów prezentują piękną i rozświetloną skórę. - To podstawa makijażu, która jest bazą dla trendów. Należy z nich korzystać rozsądnie i wybierać to, co pasuje do naszego typu urody - mówi Katarzyna Zaremba i tłumaczy, w jaki sposób osiągnąć perfekcyjny "natural look". Opowiada też o Japonkach, które promują nowy trend i jesienią będą wyglądać jakby były na kacu.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo

Gość: Katarzyna Zaremba (wizażysta z Make Up Artist)

Data emisji: 14.08.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/bch

Czytaj także

Trendy ślubne. Lepiej niż u Smarzowskiego

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 15:00
Odkąd zmieniły się przepisy, modne są śluby w plenerze. - To marzenie wielu par, ale ze względu na kapryśną pogodę zawsze warto mieć plan b - radzi kreatorka perfekcyjnych ślubów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz być modna i oryginalna? DIY!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 10:30
Filozofia "do it yourself" nie wychodzi z mody. - Nie wyrzucaj, tylko przerabiaj. Zostań swoją krawcową i wyglądaj wyjątkowo - zachęca Elwira Kańczugowska ze Sztukarni, gdzie odbywają się warsztaty m.in. krawieckie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz być modny? Zacznij słuchać klasyki!

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 16:30
Saint-Saëns czy Grieg to nie vlogerzy, tylko klasycy, których coraz chętniej słuchają młodzi. – Filharmonie i opery stają się modne, grają tam nie tylko orkiestry, ale też didżeje - przekonuje dziennikarka Maja Baczyńska.
rozwiń zwiń