Karolina Sulej: "Modni" to alfabet ludzi i ich historii

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 10:39
- Polski rynek modowy po 1989 roku to niepewny grunt, na którym nie ma recept i gotowych rozwiązań - mówi Karolina Sulej, autorka książki "Modni".
Audio
  • Karolina Sulej i Julia Skórzyńska opowiadają o polskiej modzie (Dzień Kobiet/Czwórka)
Karolina Sulej niejednokrotnie gościła już w studiu Czwórki. Tym razem pojawiła się jako autorka książki Modni. Od Arkadiusa do Zienia
Karolina Sulej niejednokrotnie gościła już w studiu Czwórki. Tym razem pojawiła się jako autorka książki "Modni. Od Arkadiusa do Zienia"Foto: Wojciech Kusiński/PR

"Modni. Od Arkadiusa do Zienia" to historie życia i pracy m.in. Macieja Zienia. Autorka tłumaczyła, jak udało jej się namówić projektantów mody do zwierzeń. - Wcześniej niewielu ludzi chciało słuchać ich prawdziwych historii, ciężko im było zwierzać się dziennikarzom z kronik towarzyskich - mówiła w Czwórce i przyznała, że poznanie prywatnych historii daje możliwość innego spojrzenia na twórczość polskich projektantów. - Na przykład dobór kolorów strojów musi mieć odzwierciedlenie w tym, skąd projektant pochodzi - dodała projektantka Julia Skórzyńska.

Goście Czwórki zdradzają kulisy pracy polskich projektantów mody, ale opowiadają także m.in. co dziś słychać w prywatnym życiu Michała Zienia.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Karolina Sulej (publicystka, dziennikarka, autorka książki "Modni. Od Arkadiusa do Zienia"), Julia Skórzyńska (projektantka duetu Kaaskas)

Data emisji: 13.11.2015

Godzina emisji: 8.00

kd

 

Czytaj także

Ada Fijał: zawsze działam "na spontanie"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 14:39
Ada Fijał to aktorka, a ostatnio także youtuberka i vlogerka modowa. - Ciężko mi jest zaplanować cokolwiek, większość rzeczy robię z dnia na dzień, spontanicznie - mówiła w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stylista fryzur Kajetan Góra podbija USA

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 14:30
Czwórkowe studio odwiedził jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur. W jego atelier czesały się m.in. Edyta Górniak, Mandaryna i Natalia Siwiec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co za szycie". Stwórz własną garderobę!

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 10:30
Ubieraj się tak, jak czujesz, bądź sobą, zrób to sama! To motto Anny Maksymiuk-Szymańskiej, autorki vbloga i książki "Co za szycie".
rozwiń zwiń