Największe ślubne wpadki? "Brak planu i komunikacji"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2016 14:40
Śluby doskonałe zdarzają się rzadko. Dlatego lepiej od razu zminimalizować ryzyko. Jak to zrobić, podpowiada konsultantka ślubna, z której usług korzystały m. in. Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zielińska.
Audio
  • O organizacji ślubów i trendach w modzie weselnej opowiada Katarzyna Gajek - wedding plannerka, autorka książki "Ślub doskonały" (Dzień Kobiet/Czwórka)
Młodzi Polacy coraz częściej rezygnują z wystawnych przyjęć weselnych na rzecz imprez plenerowych, ekoślubów albo... weselnych śniadań
Młodzi Polacy coraz częściej rezygnują z wystawnych przyjęć weselnych na rzecz imprez plenerowych, ekoślubów albo... weselnych śniadańFoto: Pixabay/WenPhotos/dom. publiczna

Czytaj także
wesele 1200.jpg
Współczesne wesele. Gwiezdne wojny kontra James Bond

Ślubne zwyczaje Polaków coraz mniej przypominają "Wesele" Wojtka Smarzowskiego, nawet jeśli odbywają się w stodole. - Jest coraz większa gotowość ze strony młodych, by ten dzień urządzić tak, jak oni chcą. Bez względu na to, co ludzie powiedzą - tłumaczy gość Czwórki. Dodaje jednak, że decydujący głos należy do tego, kto za wesele płaci. - Dlatego warto przygotowania rozpocząć nawet z rocznym wyprzedzeniem, żeby mieć czas wypracować kompromis - wyjaśnia wedding plannerka.

Katarzyna Gajek zastrzega też, że niski budżet nie wyklucza kreatywnego przyjęcia z klasą, i podpowiada, jak je zorganizować. Sprawdzamy też, czy warto brać ślub o 7 rano i podpowiadamy, jakimi atrakcjami zastąpić oczepiny.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Gajek (wedding plannerka, autorka książki "Ślub doskonały")

Data emisji: 12.02.2016

Godzina emisji: 9.00

kul/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Styl vintage bierze się z tęsknoty

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 12:30
Zagorzałe fanki stylu retro nie zadowalają się stylizowanymi ubraniami z sieciówek i w szafach babć oraz na internetowych aukcjach poszukują starych rzeczy z duszą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rok 2016 w modzie? "To czas polskich projektantów"

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2016 15:30
- Zagranica zaczęła doceniać polskich projektantów i choć jeszcze sporo mamy do zrobienia w tej kwestii, to jednak naszą modę już widać w świecie. A to bardzo dobra wróżba - przekonuje blogerka Olka Kaźmierczak.
rozwiń zwiń