Żywy Gig: Catz'n'Dogz i Krzysztof Zalewski - premiera utworu "You"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 12:45
W Czwórce duet Catz’n Dogz i wokalista Krzysztof Zalewski wykonali swój premierowy utwór "You". Zobacz teledysk!
Audio
  • Catz'n'Dogz i Krzysztof Zalewski mówią o powstawaniu utworu "You" (Muzyczny Lunch/Czwórka)
  • Catz'n'Dogz i Zalewski w premierowym utworze "You" (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Duet CatznDogz i Krzysztof Zalewski w premierowym utworze You w studiu Czwórki
Duet Catz'n'Dogz i Krzysztof Zalewski w premierowym utworze "You" w studiu CzwórkiFoto: mat. prasowe

Na antenie Czwórki dbyła się kolejna muzyczna premiera w ramach cyklu "Żywy Gig". "You" to nowy kawałek Czwórki, będący wynikiem nieszablonowej współpracy artystów. Na nasze zaproszenie muzycy stworzyli piosenkę, która jest już piątą z cyklu "Żywy Gig".

Catz’n Dogz to szczeciński duet producentów i didżejów, w którego skład wchodzą: Grzegorz Demiańczuk (znany także jako Greg) oraz Wojciech Tarańczuk (znany jako Voitek). Ich muzyka opiera się głównie na house’owych brzmieniach. Krzysztof Zalewski jest wokalistą, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Trójka wyjątkowych muzyków nawiązała współpracę w ramach projektu "Żywy Gig w Czwórce" i udowodniła, że eksperymenty muzyczne potrafią zaskakiwać.

"You" ukazuje hipnotyzującą siłę głosu Krzysztofa Zalewskiego, który kojarzony jest głównie z muzyką rockową. Utwór to połączenie dynamicznej elektroniki z delikatnymi instrumentalnymi wstawkami. Świeżość i lekkość dźwięków czynią jego brzmienie bardzo interesującym.

W poprzednich odsłonach "Żywego Gigu" Czwórki powstały takie numery jak: "Diagram" Dawida Podsiadło i Flirtini, "Za siedmioma blokami" Karoliny Czarneckiej i SoDrumatic’a, "Ground Level" Natalii Nykiel i Auera oraz "Święty Spokój" Quebonafide i Natalii Zamilskiej. Do tej pory w serwisie YouTube klipy obejrzało ponad 3 miliony osób.

mat.pras./kd

Czytaj także

Żywy Gig: premiera utworu Zamilskiej i Quebonafide

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 11:10
Na antenie Czwórki producentka Natalia Zamilska i raper Quebonafide premierowo zagrali swój wspólny utwór pt. "Święty spokój". Artystyczna współpraca jest częścią Czwórkowego projektu "Żywy Gig".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Żywy Gig". Jak było na koncercie Czarneckiej i SoDrumatica

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 15:00
16 stycznia "Żywy Gig" stał się jeszcze bardziej żywy! Czwórkowa inicjatywa została przeniesiona w przestrzeń klubową.
rozwiń zwiń