Karolina Artymowicz i singiel "Ptaki" - premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017 15:20
- Wychowywałam się na wsi, w otoczeniu natury. Kontakt z przyrodą ukształtował moją wrażliwość. Mam nadzieję, że to słychać, także w najnowszym singlu "Ptaki" - mówi Karolina Artymowicz. 
Audio
  • "Ptaki" - premiera najnowszej piosenki Karoliny Artymowicz (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Karolina Artymowicz na planie programu Idol. Na zdjęciu: artystka podczas półfinałowych przesłuchań
Karolina Artymowicz na planie programu "Idol". Na zdjęciu: artystka podczas półfinałowych przesłuchańFoto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Karolina Artymowicz Pisanie tekstów po polsku to dla mnie wyzwanie. Być może po angielsku byłoby mi łatwiej, ale nie lubię chodzić na skróty

Karolina Artymowicz zadebiutowała w popularnym telewizyjnym talent-show. - Gdyby nie "Idol" pewnie nie siedziałabym dziś w studiu Czwórki. I choć na początku wcale nie planowałam iść na casting, dziś bez wahania zrobiłabym to po raz drugi - deklaruje artystka.

Jak się okazuje udział w muzycznym talent-show nie tylko otworzył jej wiele drzwi, ale też zmienił charakter. - Nie jestem już leniwa. Ogrom pracy, który mam, wciągnął mnie jak wir - dodaje gość Czwórki i tłumaczy, dlaczego w kwiaciarni czuje się równie dobrze, jak w studiu nagrań i za co podziwia Matta Corby'ego. Karolina Artymowicz prezentuje także swój najnowszy singiel "Ptaki" oraz... gra na ukulele.

Karolina Artymowicz i Joachim Ciecierski Karolina Artymowicz i Joachim Ciecierski

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Joachim Ciecierski

Gość: Karolina Artymowicz

Data emisji: 25.08.2017

Godzina emisji: 13.40

kul/kk

Czytaj także

Nowa płyta Kasi Kowalskiej. Jak brzmi pustynny rock?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 15:50
- Dwa lata temu odbyłam podróży trekkingową po lasach Amazonii, uczestniczyłam w warsztatach szamańskich. To właśnie tam, na kolumbijskim szlaku, rozpoczęła się przemiana, która doprowadziła do krążka "AYA" - opowiada Katarzyna Kowalska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Duit: nie boję się słowa pop

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2016 12:04
- Nad pierwszą płytą pracuje się całe życie. To zbiór doświadczeń - opowiadał o powstaniu swojej debiutanckiej płyty "Now I’m here" Duit, czyli Piotr Krygiel.
rozwiń zwiń