Audioriver 2018. "Czekamy na Honey Dijon"

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018 13:40
Amerykańska DJ-ka, producentka i muza projektantów mody będzie jedną z gwiazd tegorocznej odsłony festiwalu. - Honey Dijon to wulkan energii na house'owej scenie. Wnosi wiele nowego do tego gatunku i rozkręca niezłe imprezy - opowiada Leon.
Audio
  • Audioriver 2018. Kto na scenach, co w głośnikach? (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Honey Dijon
Honey DijonFoto: mat. prasowe/Audioriver 2018

Leon Muzyka elektroniczna wkroczyła na salony i na duże festiwalowe sceny. Popyt na artystów reprezentujących takie brzmienia wzrasta, a managementy gwiazd skrzętnie to wykorzystują  

Obok Honey Dijon w Płocku wystąpią m.in. Bonobo, Maceo Plex i Ben Klock. - startujemy w piątek o godz. 16.00 i kończymy w niedzielę o godz. 22.00. Na sześciu scenach, które mieszczą się na plaży artyści występują jednocześnie. Na innych festiwalach to się nie zdarza. Mamy też "SunDay", czyli imprezę, która kończy festiwal. To też nasz znak rozpoznawczy - wyjaśnia Piotr Orlicz-Rabiega.

W tym roku Audioriver odbędzie się w dniach od 27 do 29 lipca. Co znajdzie się w programie festiwalu? Jacy artyści przyjęli zaproszenie organizatorów i na co mogą liczyć festiwalowicze? O tym w nagraniu audycji.


Kogo by tu jeszcze zaprosić na Audioriver...? Kogo by tu jeszcze zaprosić na Audioriver...?

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: Piotr Orlicz-Rabiega (organizator festiwalu), Leon (odpowiedzialny za program muzyczny Audioriver)

Data emisji: 15.02.2018

Godzina emisji: 13.05

kul/ac

Czytaj także

The Chemical Brothers. "Byli odtrutką na house"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 16:00
- The Chemical Brothers pojawili się, gdy na parkietach królowała komercyjna muzyka house, której szczerze nie znosili. Jak się okazało nie tylko oni - mówi dziennikarz muzyczny i didżej Norbert Borzym. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

12”/h: Papa Zura i szelest starej płyty

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 19:04
Tym razem z winyli zagrał członek legendarnego kolektywu Soul Service i współautor kultowych kompilacji "Polish Funk" oraz "Kroniki filmowe. Polish Library Music 1963-1978".
rozwiń zwiń