Barbara Wrońska: scena nie jest już za duża

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 16:00
Pół roku temu Barbara Wrońska zadebiutowała solową płytą. - Na początku musiałam oswoić się z tym, że na koncertach występuję w pierwszym rzędzie, ale ostatnio zdałam sobie sprawę, że scena przestała być dla mnie za duża - opowiada Barbara Wrońska.
Audio
  • Barbara Wrońska o koncertowym lecie, "Lato z Radiem Festiwal" oraz planach na jesień (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Barbara Wrońska i Ula Kaczyńska
Barbara Wrońska i Ula Kaczyńska Foto: Czwórka/Adam Świetlicki
Obejrzyj
Barbara Wrońska zaprasza "Lato z Radiem Festiwal" 2018

Artystka przyznaje, że w wakacje miała sporo okazji, żeby występować i żeby "przegrać" solowy materiał. - Nie spodziewałam się, że koncertowo "Dom z ognia" będzie tak się rozwijał. Z występu na występ brzmi to wszystko tak dobrze, tak dynamicznie - opowiada gość Czwórki.

26 sierpnia Barbara Wrońska wystąpi na "Lato z Radiem Festiwal 2018", na scenie "Idzie nowe". - Chciałabym zagrać wszystkie piosenki z mojej płyty, a ponieważ spotkał mnie ten zaszczyt, że wylosowałam numer "8" i wystąpię jako ostatnia, jest na to duża szansa - mówi.

Singiel promujący solową płytę Barbary Wrońskiej trafi także na płytę "Lato z Radiem Festiwal 2018". O czym opowiada "Nie czekaj" i jak zamierzają uczcić festiwalową noc - artystka i dziennikarze Czwórki - o tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Barbara Wrońska (wokalistka, autorka tekstów i muzyki)

Data emisji: 16.08.2018

Godzina emisji: 13.05

kul/mko


Logotypy FLzR

Czytaj także

Barbara Wrońska: długo boksowałam się z brzmieniem debiutu

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2018 15:30
- "Dom z ognia" jest inny niż Pustki i inny niż Ballady i Romanse. Jest tyle różnych dźwięków, o które się otarłam, że w którymś momencie sama byłam w stanie określić, co tak naprawdę mi się podoba. Ale z treścią i brzmieniem debiutu długo się boksowałam - opowiada Barbara Wrońska.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcelina: zaczęłam tańczyć do własnych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2018 13:05
- Słuchając nowych piosenek, zauważyłam, że coś się we mnie odblokowało. Zaczęło mi się fajnie tańczyć do muzyki, którą sama zrobiłam - opowiada Marcelina i premierowo prezentuje swój najnowszy singiel "Tańcz".
rozwiń zwiń