X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Klub Szpitalna 1. Co wydarzy się w kwietniu?

Pomysł na rozwój Szpitalnej 1 to koncepcja kuratorska, opierająca się na ludziach, związanych z klubem, którzy mieliby, co miesiąc, układać plan dla klubu przez pryzmat własnych upodobań muzycznych.
Paulina Żaczek
Paulina ŻaczekFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Szpitalna 1. Co wydarzy się w kwietniu?
Prowadzący Maciej Kasprzyk
Opis

- Fundamentem jest to, że jesteśmy klubem, który gra muzykę elektroniczną niezależną, dobrą jakościowo. Dobieramy więc współpracowników, którzy wpisują się w ten trend. To gra balansu, bo trzeba wyrównać oczekiwania, możliwości i wyczuć, co sprawdzi się na naszej scenie, a czego nasza publika nie przyjmie - opowiadała Paulina Żaczek. - Na tym opiera się cała koncepcja kurateli miesięcznej. 

Jak tłumaczyła, w kwietniu pojawią się kolejni ludzie odpowiedzialni za szpitalne wydarzenia. - Będzie to krakowska ekipa Techno Rączka.

W marcu za Szpitalną odpowiedzialny był Łukasz Werna-Wiesławski "Rusałka". A co będzie się działo w kwietniu i w maju? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Paulina Żaczek (Dyrektorka Kreatywna klubu Szpitalna 1)

Data emisji: 1.04.2019

Godzina emisji: 13.05

kd/pj

Goście Paulina Żaczek
Playlista
Tagi
Playlista