X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Iceland To Poland - pierwszy na świecie festiwal w podróży

Iceland To Poland to pierwszy na świecie podróżujący festiwal muzyczny, którego założeniem było połączenie poprzez muzykę i sztukę dwóch zupełnie różnych, ale powiązanych ze sobą krajów: Islandii i Polski.
Fragment plakatu promującego festiwal Iceland to Poland
Fragment plakatu promującego festiwal "Iceland to Poland" Foto: mat. pras.
O Audycji
Tytuł Iceland to Poland: wędrujący festiwal, który łączy
Opis

Projekt powstał w 2016 roku a jego założycielką jest Wiktoria Joanna Ginter, Polka od lat mieszkająca na Islandii.  Chcąc przybliżyć w Polsce różnorodność sceny muzycznej  impreza odbędzie się w kilku lokalizacjach: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku. W tym roku festiwal skupi się na promowaniu muzyki elektronicznej wyspy w różnych odsłonach. 

- Ten festiwal to kulturalny pomost między dwoma krajami - mówiły organizatorki. - Pomysł polega na tym, by do czterech najlepszych klubów w Polsce sprowadzić czterech świetnych islandzkich artystów. Do występu w każdym z klubów ma dołączyć ma także jeden artysta z Polski. Na koniec czwórka rodzimych artystów spotka się na koncercie na Islandii. Oba kraje to pozornie dwa różnie światy, ale łączy je wiele, nasza miłość do Islandii to także miłość do islandzkiej muzyki - opowiadały.

Co wyróżnia muzykę i artystów z tego regionu? Dlaczego od lat jest tak popularna na całym świecie? Kogo usłyszymy w ramach tegorocznej odsłony festiwalu? Więcej na ten temat w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Wiktoria Joanna Ginter, Aleksandra Skołorzyńska (organizatorki festiwalu)

Data emisji: 19.08.2019

Godzina emisji: 13.05

Playlista
Tagi
Playlista