X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niemoc i ich baśnie bez słów

- W "Baśniach" chodziło nam o dźwiękowe opowieści. W muzyce instrumentalnej do słuchaczy trafia się nie poprzez treść, to kwestia nasroju, emocji, energii - opowiadali muzycy Niemocy. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com
O Audycji
Tytuł Niemoc i ich baśnie bez słów
Opis

W 255. wydaniu audycji „Off Control” zadebiutowali muzycy z tria Niemoc. Opowiedzieli m.in. o tym, jak tworzą swoją muzykę, co inspiruje muzyków, którzy mają różne oczekiwania i gusty muzyczne.

- Tworzymy zespołowe podgrupy, ale jeśli jesteśmy razem podczas festiwalu spędzamy razem czas i zawsze jest fajna zabawa - opowiadali w rozmowie z Mateuszem Tomaszukiem, który spotkał się z Niemocą podczas Off Festivalu.

Muzycy pochodzą z Zielonej Góry, dlatego w rozmowie z Czwórka mówili też o swoim zamiłowaniu (lub też jego braku) do żużla. i o baśniach, w których tresci przekazuje się bez słów.

***

Tytuł audycji: Off Control

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Data emisji: 01.09.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista