Trening mentalny. "Otwartość gwarantuje sukces"

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 13:00
- Słuchanie innych ludzi to pierwszy krok do tego, żeby zmienić swoje życie - mówi trener Edward Edi Domański. - Ważny jest też odpowiedni moment.
Audio
  • Trener Edward Edi Domański tłumaczy na czym polega trening mentalny i dlaczego jest niezbędny, by zmienić swoje życie (Rozbiegani/Czwórka)
Otwarta głowa i umiejętność relaksowania się - według trenera Edwarda Ediego Domańskiego - leżą u podstaw mentalnej przemiany
Otwarta głowa i umiejętność relaksowania się - według trenera Edwarda Ediego Domańskiego - leżą u podstaw mentalnej przemianyFoto: Ewa Rykowska

Czytaj także
bieg 1200.jpg
Jak przygotować się do startu w ultramaratonie?

Zmian nie należy wprowadzać "na siłę", bo przymus nie jest dobrym motywatorem. - Jeśli chcemy zrzucić kilogramy powinniśmy znaleźć taką osobę, która osiągnęła już to, co i my zamierzamy. Jej autentyczność spowoduje, że będziemy chcieli się słuchać i na niej wzorować - tłumaczy gość Czwórki.

Trener i szkoleniowiec tłumaczy także, dlaczego intensywny trening na siłowni oraz dieta pudełkowa nie zawsze dają odpowiednie efekty i radzi, jak to zmienić. Wyjaśnia również w jaki sposób uśmiech staje się motorem wszystkich zmian i na czym polega trening relaksacyjny.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Edward Edi Domański (trener, kreator, motywator, szkoleniowiec)

Data emisji: 30.01.2016

Godzina emisji: 11.00

kul/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak