X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy: przenosimy reggae w inne obszary

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 16:20
"44/876" to numery kierunkowe do Wielkiej Brytanii i Jamajki oraz wspólna płyta dwóch gwiazd muzyki. - Muzyka to język, który ewoluuje poprzez zapożyczenia, fuzje. W tym obaj jesteśmy dobrzy. Gdy muzyka utyka w jednym miejscu, to zaczyna umierać - mówią Stinga i Shaggy.
Audio
  • Sting i Shaggy o reggae, współpracy i planach na przyszłość (Strefa Dread/Czwórka)
Sting, Shaggy i Maken
Sting, Shaggy i MakenFoto: Czwórka

Artyści zgodnie deklarują, że nagrali płytę "na bardzo mroczne politycznie czasy". - . Jako artyści powinniśmy wykorzystywać nasz głos, nawet po to, żeby sprowokować jakieś komentarze i rozpocząć dialog. Jest takie stare powiedzenie: "jeśli nie jesteś za niczym, pokona cię cokolwiek" - wyjaśnia Shaggy. A Sting dodaje. - Myślę, że dla dobra społeczeństwa i przyszłości naszego świata lepiej byłoby, żebyśmy widzieli się jako jedna rodzina. Jak mało innych rzeczy, muzyka może nam w tym bardzo pomóc - mówi.

Sting i Shaggy opowiadają także o tym, jak wyglądała praca w studiu, co wydarzyło się na koncercie w Kingston i w jaki sposób przebój The Police "Every Breath You Take" wiąże się z pobytem Stinga na Jamajce.


Sting, Shaggy i Maken Sting, Shaggy i Maken

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Sting, Shaggy

Data emisji: 12.02.2018

Godzina emisji: 22.04

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paprodziad o "Bleeees": muzyka z potrzeby serca

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2017 22:00
Pierwsza płyta November Project nosi tytuł "Rastaferajna", co stanowić miało nawiązanie do jamajskiej kultury. Nowy krążek "Bleeees" również nie jest pozbawiony takich konotacji. Ale nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Bednarek o nowej płycie: to mój muzyczny talizman

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 23:01
Jak przekonywał Kamil Bednarek w Czwórce, to odważna płyta, połączenie różnych nurtów. - Wszystko teraz się zmienia i jak też chciałem pójść z duchem czasu. Potrzebowałem świeżości - mówił w rozmowie z Makenem.
rozwiń zwiń