Sukienka na studniówkę. Jak wybrać tę idealną?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 10:00
Wspólnie z Anną Piętą, pomysłodawczynią targów mody Hush Warsaw, przygotowaliśmy kilka propozycji strojów studniówkowych.
Audio
  • Jaką kreację na studniówkę wybrać? Radzi Anna Pięta (Tędy po trendy/Czwórka)
Sukienka na studniówkę nie może wyglądać jak przebranie. Warto kierować się trendami, ale przede wszystkim należy dopasować kreację do indywidualnego stylu
Sukienka na studniówkę nie może wyglądać jak przebranie. Warto kierować się trendami, ale przede wszystkim należy dopasować kreację do indywidualnego styluFoto: Glow Images/East News

Weź udział w konkursie!
studniówka bal maturalny2 1200.jpg
"Się Baluje Się!" - wyjątkowa studniówka z Czwórką

W co się ubrać, żeby wyglądać oryginalnie i czuć się swobodnie na ważnej imprezie? Mamy propozycje dla kochających klasykę, ekologię i styl glamour. - Dobrym kierunkiem podczas poszukiwań oryginalnej kreacji studniówkowej są projekty młodych twórców - polecała Anna Pięta. - Wiek "studniówkowy" to wciąż wiek buntu, a w takich sukniach tego elementu z reguły nie brakuje.

W programie rozmawialiśmy także o tym, jak dzięki studniówkowej kreacji można i warto zamanifestować siebie i swój światopogląd, radziliśmy, do czego pasują, a do czego absolutnie nie kolorowe skarpetki i czerwone szpilki i tłumaczyliśmy, dlaczego osoby, które nie są pewne swojego stylu, nie przesadzały z oryginalnością kreacji podczas wydarzenia tak ważnego, jakim jest studniówka.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Anna Pięta (pomysłodawczyni targów mody Hush Warsaw)

Data emisji: 5.12.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/tj

Czytaj także

Szkolne gafy: Skarbek, Skiba, Kammel, Małaszyński

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 12:20
- Najbardziej ekstremalną formą straszenia nauczycieli był szczur - wspomina Skiba. - Wsadziłem go do szuflady w biurku naszej rusycystki. To była zemsta za jej komunistyczną i pryncypialną postawę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Domówka życia! Tak bawiliśmy się w Bydgoszczy!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 08:00
Takiej imprezy jeszcze nie było - Mariusz Infulecki i Michał Migała poprowadzili na żywo audycję z domowej imprezy słuchacza Czwórki - Mateusza z Bydgoszczy.
rozwiń zwiń