Up To Date 2022. Pepe. pakuje się do Białegostoku

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2022 17:30
- Granie na Up To Date to dla mnie ważny moment, bo ten festiwal zawsze był w polu moich marzeń, choć nie zawsze był w moim zasięgu. Aż do teraz - mówi Pepe., czyli Piotr Rajski.  
Pepe., czyli Piotr Rajski
Pepe., czyli Piotr RajskiFoto: Tatiana + Karol

Pepe. jest producentem muzycznym z Poznania. - Staram się wyprowadzić słuchacza ze strefy komfortu, dlatego moje kompozycje są dość nieprzewidywalne. Unikam sztywnego podziału na zwrotki i refreny. Staram się też nie robić utworów długich, w stylu suit floydowskich - opowiadał w Czwórce artysta. Jego najnowsza płyta "Escapism" ukazała się w tym roku i materiał z tego krążka Pepe. zagra na Up To Date. - Zaprezentujemy go w nowym ustawieniu, bo razem ze mną wystąpi perkusista. Zagramy moje autorskie numery, ale na koniec mamy niespodziankę, na którą ludzie zawsze fajnie reagują, więc liczę, że w Białymstoku też się sprawdzi - dodaje rozmówca Uli Kaczyńskiej.

Na razie artysta jeszcze wypoczywa nad jeziorem, ale wszystko ma już gotowe. - Sprzęt prawie spakowany, ale zagramy jeszcze jedną próbę, a potem wsiadamy do auta, jedziemy 500 kilometrów i z piątku na sobotę gramy na Up To Date - zapowiada. - Na scenie pojawimy się po północy, a nasz live potrwa mniej więcej do godziny, więc serdecznie zapraszamy.

Pepe. wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki. Obok niego zagrają także Miły ATZ, Mr Krime, Klawo Swayzee i 1988 z "Ruleta Live". - To jeden z najzdolniejszych i najciekawszych artystów nowego i młodego pokolenia, którzy nagrywają muzykę elektroniczną i łączą ją z różnymi innymi gatunkami - tłumaczył w Czwórce didżej i dziennikarz Norbert Borzym. - Jednym z dowodów niech będzie to, że najnowszy album artysty, "Escapism", ukazał się nakładem szanowanej oficyny U Know Me Records.

Wyświetl ten post na Instagramie

A post shared by Pepe. (@pepe.musikk)

Pepe. - Realizm Magiczny [UKM 101] | U Know Me Records

ZOBACZ WIĘCEJ - CZWÓRKA NA UP TO DATE relacje i audycje specjalne >>>

Posłuchaj
05:17 CZWÓRKA Wszystko gra - pepe 31.08.2022.mp3 Pepe. wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki - co zagra? (Wszystko gra/Czwórka)

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Pepe. (Piotrek Rajski) 

Data emisji: 31.08.2022

Godzina emisji: 9.45

kul

Czytaj także

Basowe brzmienia, zabawa słowem. Oto Sofie Szklarska

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2022 16:20
Ma 21 lat, śpiewa, pisze teksty, komponuje i produkuje swoje utwory. - Lubię Mery Spolsky, jestem fanką Sevdalizy. Podobają mi się niskie, basowe brzmienia i utwory, które mają przestrzeń - opowiada Sofie Szklarska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

La Giang, We Draw A, Beskres i Kamp!, Punkty wspólne Radka Krzyżanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2022 12:13
- Jestem wielkim pasjonatem muzyki i produkcji muzycznej. I niezależnie od tego, do którego punktu dojdę, zawsze będę wracać do momentu, kiedy odkryłem pierwotną radość z jej tworzenia – opowiada muzyk, kompozytor i producent Radek Krzyżanowski.
rozwiń zwiń