Spoken Love: daliśmy upust swoim emocjom

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 12:38
Tworzyli Sistars, współpracowali z Natalią Kukulską i Agnieszką Chylińską. Jako Spoken Love nagrali płytę, która jest zapisem najbardziej osobistych historii.
Audio
  • Duet Spoken Love opowiada o debiutanckiej płycie (Wszystko gra/Czwórka)
Płyta Spoken Love opowiada o miłości w zdehumanizowanej, postnowoczesnej rzeczywistości, w której toczy się walka pomiędzy iluzją a prawdą, światem materii a światem ducha
Płyta Spoken Love opowiada o miłości w zdehumanizowanej, postnowoczesnej rzeczywistości, w której toczy się walka pomiędzy iluzją a prawdą, światem materii a światem duchaFoto: Mat. prasowe/Warner Music

Bartek Król i Marek Piotrowski znają się od 20 lat. Przez ten czas zgromadzili mnóstwo pomysłów, które postanowili zrealizować jako Spoken Love. - Zazwyczaj pracowaliśmy dla innych, pomyśleliśmy, że najwyższy czas samemu się wypowiedzieć - opowiadają goście Czwórki. - A ponieważ uważamy, że rolą artysty jest obserwowanie świata, na krążku dzielimy się ze słuchaczami spostrzeżeniami na przykład na temat polaryzacji polskiej sceny muzycznej.

Na płycie duetu Spoken Love pojawiają się także zagraniczni goście, w tym wokalistka, którą zachwycił się Pharell Williams. Muzycy zdradzają, jak udało się im zaprosić do współpracy Karmę Stewart i opowiadają, czego nauczyła ich Agnieszka Chylińska.

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: Bartek Król i Marek Piotrowski (Spoken Love)

Data emisji: 6.10.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mg

Czytaj także

Król: w muzyce lubię proste emocje

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 15:00
- Znajduję je w bitach italo disco i postanowiłem przywołać na płycie "Wij" - opowiada Błażej Król.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paul Kalkbrenner: wkrótce techno będzie w mainstreamie

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 14:30
rozwiń zwiń
Czytaj także

Iza Lach: nie jestem księżniczką popu, ani cudownym dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 07:30
- Jestem po prostu Izą. W piosenkach lubię opowiadać historie i najczęściej są to opowieści o miłości - mówi Iza Lach, gwiazda kolejnej odsłony Czwórkowego cyklu "Żywcem wzięci".
rozwiń zwiń