Julia Kuczyńska (Maffashion) w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 15:30
Julia ma 25 lat. Swojego modowego bloga madamejulietta.blogspot.com prowadzi od października 2009 roku. Do tej pory jej fanpage na Facebooku polubiło prawie 290 tysięcy osób, najwięcej w Polsce wśród modowych blogerek. Dużo? To tylko początek sukcesów.
Julia Kuczyńska znana jest internautom jako Maffashion. To najpopularniejsza polska blogerka modowa.
Julia Kuczyńska znana jest internautom jako Maffashion. To najpopularniejsza polska blogerka modowa.Foto: PAP/Stach Leszczyński

Co ciekawe, Maffashion nie od zawsze chciała być fashionistką. Julia zanim zaczęła interesować się modą m.in. pływała, śpiewała w chórze, grała w piłkę nożną (!), studiowała kulturoznawstwo i pracowała jako grafik. Jak przyznała w jednym z wywiadów, blog był jej spontanicznym pomysłem.
Z biegiem czasu jej pasja przerodziła się w biznes, na którym można sporo zarobić. Maffashion dostaje dziennie kilkanaście maili z ofertami firm, które chcą się promować na jej blogu. Kuczyńska jest m.in. twarzą jednej z australijskich marek odzieżowych, a także od niedawno stworzyła własną linię ubrań Staff by Maff.
Na rozmowę z gwiazdą polskiej blogosfery zapraszamy do "Audycji nr 1" we wtorek 30 września. Startujemy o 6.00.
ac

Czytaj także

Wardęga - internetowy prankster, którego oglądają miliony

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 12:00
Płatanie figli innym zapewne miało swój początek wraz z pojawieniem się ludzi na świecie. W dobie telewizji i internetu pranksterzy nagrywają swoje dowcipy i chwalą się nimi przed publicznością liczoną... w milionach!
rozwiń zwiń

Czytaj także

W dobie internetu powstał nowy zawód - vloger

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 16:00
- Prawda jest taka, że youtuber to już jest normalny zawód - mówi vloger, Martin Stankiewicz, który zarabia na robieniu filmów i wrzucaniu ich do sieci. Jego kanał w serwisie Youtube ma już ponad 200 tysięcy subskrybentów. W "Poranku OnLine" youtuber zdradził nam kulisy tej internetowej pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Keanu Reeves, Yao Ming i Typowy Seba - jako memy opanowali sieć

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:00
Internetowe memy to obrazki najczęściej przedstawiające osoby razem z krótkimi opisami sytuacji często komicznymi i sarkastycznymi, które rozprzestrzeniają się w sieci. W "Poranku OnLine" specjalnie dla was omówiliśmy kilka z nich.
rozwiń zwiń